You are here: Home » Půjčka na vyplácení exekucí » Nebankovní půjčky na exekuce bez ručení

Nebankovní půjčky na exekuce bez ručení

Rate this post

Nebankovní půjčky

Potřebujete získat finanční prostředky bez ručení a rádi byste měli peníze ihned a účtu? V dnešní době si už půjčku můžete vzít na cokoliv, nemusíte dokládat účel, ke kterému půjčené peníze použijete (výjimkou jsou hypotéky na bydlení). Nebankovní půjčky jsou čím dál více populární.

Peníze z bankovní či nebankovní půjčky tak můžete využít například k tomu, abyste zaplatili svoje dluhy a exekuce, abyste si pořídili nové vybavení do bytu anebo si užili relax na dovolené.

Jak si zažádat o nebankovní půjčku na exekuce

Zažádat o půjčku na exekuce bez ručení si můžete různými způsoby. Můžete si například zajít do banky nebo do nebankovní společnosti ve vašem městě.

Ty mají dnes pobočky většinou nejen v krajských, ale také v okresních městech. Ti, kteří nemají čas na to, aby sjednávali půjčku přímo na pobočce mohou využít pohodlnějších způsobů a to například sjednáním nebankovní  půjčky telefonicky, přes SMS anebo po internetu.

Chcete si půjčit? Potřebujete malou, krátkodobou půjčku jen na několik týdnů, například  v případě, že vám chybí peníze před výplatou? Není nic snazšího než si půjčit peníze od nás, díky naší naší nebankovní půjčce na exekuce.

Problémem u půjček v bankách je ovšem to, že většina bank vyžaduje, abyste jim k žádosti o půjčku doložili také vaši výši příjmů a je zde také nutnost ručení.

To je velmi nesnadné pro ty, kteří jsou nezaměstnaní, ať už jde o studenty, ženy na mateřské dovolené anebo o důchodce a seniory. Na koho se v takovém případě mohou obrátit?

Dochází vám finanční prostředky a potřebovali byste si půjčit? V takovém případě máte několik možností a způsobů, jak si půjčit.

Mezi nejčastější způsob půjčení peněz patří to, že si zažádáte o úvěr v bance. Zde najdete několik méně či více typických produktů, mezi které můžeme zařadit například:

  • Spotřebitelský úvěr
  • Kreditní karty
  • Kontokorenty
  • Hypotéky

Bankovní půjčky

Toto u nás splňovat nemusíte. Půjčíme všem, ať už jste pracující, důchodce, žena na MD anebo nezaměstnaný. Jediné co je potřeba je vyplnit formulář/žádost abychom vás mohli kontaktovat a abychom věděli, kam mám peníze poslat.

Kolik si můžu půjčit?

Pokud si u nás půjčujete poprvé, můžete si půjčit buď 500, 1000 anebo 2000 Kč. Půjčka je splatná 15 dnů, pak vrátíte půjčenou částku plus poplatek, který činí čtvrtinu půjčky.

Jednou z možností, jak si v dnešní době můžete půjčit hotovost, je formou úvěru na směnku. Peníze na směnku nabízí na trhu s půjčkami ovšem pouze jeden jediný typ poskytovatelů a těmi jsou soukromé osoby/soukromí investoři.

Internetové půjčky mezi lidmi

Jedná se o skupinu lidí v nebankovním sektoru, kteří mají dostatek finančních prostředků na to, aby mohli poskytovat rychlé půjčky ostatním lidem, kteří to potřebují.

Kde ovšem na takové investory narazit? Tito investoři a soukromé osoby inzerují své nabídky půjček na inzercích a různých trzích s půjčkami. Tam každý den naleznete desítky těchto inzerátů, které nabízí půjčky od 10 000 až po stovky tisíc korun.

Jak půjčku na směnku můžete získat? Většinou stačí kontaktovat daného investora, buď telefonicky nebo e-mailem, ten si s vámi dohodne schůzky případně jinak domluví možnost získání peněz na směnku.

Při spolupráci s těmito soukromými osobami si ovšem dávejte pozor a buďte ve střehu, jedná se totiž často o podvodníky, kteří se z vás snaží dostat peníze formou poplatku.

Mohou často působit velmi seriózně a formálně, ale nenechte se oklamat. Ptejte se také na to, jaké jsou úrokové sazby a jaké je RPSN v případě, že peníze na směnku získáte, což je roční procentuální sazba nákladů. Jedná se o univerzální hodnotu, kterou lze posuzovat (ne)výhodnost půjček. Čím vyšší je, tím horší to bude pro vás.

V dnešní době nezaměstnanost nejenže neklesá, ale bohužel stoupá a lidí bez práce tak neustále přibývá.

S nezaměstnaností souvisí plno problémů a nepříjemností, hlavní je ovšem to, že nezaměstnaní nemají dostatek finančních prostředků. Existují například případy, kdy si zaměstnanec vzal dlouhodobou půjčku či leasing na auto.

Pak ho ale z práce propustili, ovšem teď musí dluhy platit, i přesto, že příjmy už nemáte dávno tak vysoké jako v minulosti. Právě v takových situacích se nezaměstnaní rozhodnou pro to, že si půjčí peníze.

Půjčka mimo banku

V bance si ovšem většina z nich klasickou půjčku vzít nemůže a to z jednoho prostého důvodu. Při schvalování půjčky na exekuce po vás totiž banka bude chtít, abyste jí doložili své příjmy, což samozřejmě nemůžete.

Banky naštěstí nemusí být jediným řešením. Existují také nebankovní společnosti anebo soukromí investoři, kteří vám půjčí. Při získávání půjčky od těchto subjektů si ale dávejte dobrý pozor a dobře si rozmyslete, co děláte. Hrozí vám totiž několik rizik. Prvním z nich je možnost podvodu.

Existují podvodníci, kteří nabízejí půjčky ale nejprve po vás budou chtít poplatek předem. Poplatek si vezmou, ale pak už je často nelze objevit anebo mají ve smlouvě chytáky, díky kterým vás legálně oberou o peníze.

Dalším problémem u těchto půjček je to, že se vlastně jedná o lichvu. Mají totiž tak vysoké úroky, že se kvůli těmto půjčkám dostanete do nekonečného kruhu půjček a úvěrů, kdy jednou půjčkou splácíte dluhy na další půjčku.

Banky už dnes nejsou jediným poskytovatelem půjček. Objevili se totiž i další poskytovatelé z řad nebankovních společností a nebankovního sektoru.

Nejedná se o nikoho jiného než o přímé investory. V čem se tito investoři od ostatních poskytovatelů půjček liší a jak si u nich půjčku či úvěr sjednáme?

Buďte opatrní

Nejprve je potřeba si uvědomit, kdo to vlastně přímí investor je. Jedná se o soukromou osobu, která má k dispozici určitou sumu peněz. Tyto peníze může půjčit klientům, a proto dává na trhy půjček a inzerce půjček svoje inzeráty typu např.:

  • Půjčím své peníze hotově
  • Půjčím peníze na směnku
  • Nabízím nebankovní půjčky ihned

Různí přímí investoři mají různé podmínky a požadavky. U některých jsou požadavky velmi podobné jako v bance, tedy musíte mít čisté bankovní registry, dokládáte příjmy anebo musíte mít nemovitost k zástavě.

Čtěte: Je vůbec jistá půjčka pro klienty s exekucí reálná?

Jsou ale i tací, kterým stačí občanský průkaz a celou nebankovní půjčku s vámi ihned sepíšou na směnku. Zde ovšem platí to, že byste si měli dávat pozor na podvodníky, protože ne každý investor chce půjčit.

Mohou po vás například vyžadovat poplatky předem, ovšem pak vám nemusí úvěr schválit a peníze už zpátky nedostanete.

1 Comment

  1. Mela bych zájem o půjčce

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *