You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Nova credit půjčka recenze

Nova credit půjčka recenze

2.5/5 - (6 votes)

nova-credit-pujcka

Nova Credit

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů. Nova credit je jednou z nich.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Nova credit online půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Nova credit půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Nova credit rychlá půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Nova credit půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Nova credit půjčky ukončení smlouvy o půjčku.

Půjčka pro živnostníky

O půjčku mohou žádat i živnostníci a začínající podnikatelé. Půjčka pro živnostníky je až do výše 30 000 Kč na maximální dobu splatnosti 12 měsíců. Výhodou je, že k vyplnění formuláře nepotřebujete žádný osobní doklad, což dělá půjčku velmi rychlou. V případě, že nebudete schopni splatit půjčku v požadovaném termínu můžete si ji prodloužit až o tři týdny. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Kolik přeplatíte vidíte ihned na titulní straně poskytovatele.

Pokud si nebudete vědět s něčím rady můžete se obrátit na zákaznickou linku, která je vám k dispozici každý všední den od 8:30 – 17:00. O víkendu přijímají pouze žádosti informováni budete ihned v pondělí. Také se můžete přihlásit do zabezpečené klientské zony.  Stránky působí velmi jednoduše a přehledně, což nás mile překvapilo. Celý postup jak půjčku získat naleznete také přímo na stránkách. Za nás doporučujeme půjčku vyzkoušet.

5 Comments

  1. Se společností Nova credit jsem spokojen.Chybi rychle jednáni ze strany společnosti jinak půjčku poskytmou vše vyřizuje pouze přes internet na zákaznické lince vám nemohou půjčlu poskytnout.Jinak v celku solidmi mohi doporučit. http://www.novacredit.cz

  2. Tuhle pujcku mohu jedine doporucit.zadne skryte poplatky a fer jednani.vse funguje 100% online.davam palec nahoru:-)

  3. S půjčkou novacredit nejsem vůbec spokojený na mém profilů mi půjčku schválily ale peníze jsem na účet obdržel to jsem se ale dozvěděl z výpisu účtu půjčku sem zaplatil za 3 dny po schválení ten den mě blokly a teď nereagují

  4. dobry den,Novacredit jsou flinkove,telefony zvedaj jen když nahodou neprijemna pani ma zrovna chut.pišou že rychle prevody penez,jen asi ve snu.platby trvaji 2 až 3 dny i presto že mate spořitelnu.jestli nahou se ozvede že je to trosku nestandartni,okamžite vas bloknout.takže nepujčovat

  5. S NOVA CREDIT jsem spokojená, peníze byly ještě ten den na účtu, vše proběhlo bez problémů. Dopředu jsem věděla, kolik zaplatím. Takže za mě ano!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *