You are here: Home » Krátkodobé SMS půjčky do 5000 » Nejlepší krátkodobé půjčky do 5 000 Kč

Nejlepší krátkodobé půjčky do 5 000 Kč

5/5 - (1 vote)

kratkodoba-pujcka-5000Nejlepší krátkodobé půjčky do 5000 Kč

Spoustě z nás se občas stane, že potřebujeme půjčit, např. v momentě, kdy nám schází peníze pár dní před výplatou nebo když musíme rychle zaplatit složenku apod. Proto jsou zde nejlepší krátkodobé půjčky

V takových situacích nejsou potřeba žádné vysoké úvěry, ale stačí si vzít jen malou a krátkodobou půjčku.

Na ty se specializují zejména nebankovní společnosti, které navíc umožňují získat půjčku většině lidí.

Jaké jsou podmínky pro získání krátkodobé půjčky. Jak je to s její splatností a které konkrétní půjčky patří v současné době k těm nejlepším?

Na půjčky do 5 000 Kč může dosáhnout téměř každý

Jednou z příjemných vlastností těchto krátkodobých a malých úvěrů je to, že je může získat skoro každý. Samozřejmě určité podmínky splňovat musí – tou základní je plnoletost. Všechny úvěry jsou poskytovány pouze lidem starším 18 let.

Jinak si nebankovní poskytovatelé moc vysoké nároky nekladou, i když každý má svoje podmínky nastaveny trochu jinak. Většinou je potřeba mít bankovní účet, ale dají se najít i krátkodobé hotovostní úvěry. Příjmy se u takto nízkých půjček většinou prokazovat nemusejí. Stejně tak se zpravidla nenahlíží ani do registrů dlužníků.

Doba splatnosti? Obvykle maximálně 30 dní

Vzhledem k tomu, že se bavíme o krátkodobých půjčkách, doba jejich splatnosti je tak opravdu jen velmi krátká a nejčastěji jde o 30 dní. Je sice naštěstí několik společností, které u půjček do 5 000 Kč umožňují i delší splatnost, jsou to ale spíše výjimky.

Na druhou stranu, pokud byste si půjčili na měsíc a nestihli úvěr včas splatit, obvykle není problém požádat si o jeho prodloužení a po uhrazení poplatku mít splatnost posunutou o dalších týden, dva nebo rovnou celý měsíc.

Při opakovaných žádostech je nejlepší Japonská půjčka

Nejvýhodněji samozřejmě vyjdou první půjčky zdarma, mezi něž patří i oblíbená Japonská půjčka, kterou provozuje společnost Home Credit.

Je ale třeba říct, že abyste ji měli zadarmo, musíte peníze vrátit už do 14 dnů. Opakovaně nepůjčuje zdarma nikdo, nicméně pro opakované úvěry je Japonská půjčka jednoznačně nejlevnější – poplatek činí pouze 33 Kč za každou půjčenou tisícovku.

Napoprvé vám zdarma půjčí např. Via SMS

Mezi nejlepší krátkodobé půjčky do 5 000 Kč patří také Via SMS, o kterou si mohou zaregistrovaní klienti žádat i pomocí textové zprávy z mobilního telefonu.

I v tomto případě si poprvé můžete půjčit zdarma, maximum je 6 000 Kč na 30 dní. U standardních půjček pak Via SMS nabízí až 20 000 Kč, opět ale maximálně na jeden měsíc s možností prodloužení.

Pokud potřebujete delší splatnost, zkuste CreditAir

Sympaticky působí nebankovní půjčka CreditAir, která se od ostatních krátkodobých úvěrů odlišuje zejména svojí delší dobou splatnosti.

Zatímco jinde je standardem 30 dnů a jednorázová splátka, u CreditAir se splácí na dvě části a celková doba splatnosti je 75 dní. I zde je navíc možnost první půjčky zdarma (na celých 75 dní) a vše je samozřejmě bez skrytých poplatků nebo jiných komplikací. Sjednání probíhá klasicky online, tak jako u ostatních poskytovatelů.

Největší šance na schválení je u Ninja půjčky

Pokud hledáte úvěr s opravdu vysokou šancí na schválení, odpovědí je Ninja půjčka. Ta je vhodná pro nezaměstnané, studenty, důchodce i maminky na mateřské a schvalovatelnost je zde kolem 90 procent. Ninja půjčka je od 500 Kč do 4 500 Kč a doba splatnosti maximálně 30 dní.

Před podáním žádosti se vyplatí použít srovnávač půjček

Ještě než si žádost o krátkodobý úvěr podáte, měli byste si nejdřív půjčky porovnat. Nejrychlejším a nejpohodlnějším způsobem je použít některý z webů, specializovaných na nezávislé srovnání půjček. K těm nejkvalitnějším patří zejména CoolPůjčky.cz s více než stovkou různých úvěrů a podrobnými recenzemi, nebo PůjčkyHned.cz, které nabízejí i podrobné návody, jak si jednotlivé půjčky sjednat přes internet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *