You are here: Home » Krátkodobé SMS půjčky do 5000 » Půjčky bez bankovního účtu

Půjčky bez bankovního účtu

5/5 - (4 votes)

půjčka bez bankovního účtuDostali jste se do problematické finanční situace a hledáte nějakou možnost, jak získat půjčku? Mnoho lidí hledá půjčky bez bankovní účtu.

Pokud nemáte nikoho ze svých blízkých anebo v rodině, na které byste se mohli bezpečně obrátit s požadavkem na bezúročnou půjčku, potom se asi budete muset poohlédnout po poskytovatelích půjček.

Půjčky bez bankovního účtu – vyplatí se vůbec?

Poskytovatele půjček u nás můžeme rozdělit do 3 kategorií. Patří sem samozřejmě banky a všechny bankovní instituce. Druhou skupinou jsou nebankovní společnosti, ať už jde o půjčky jako Provident anebo o malé rychlé půjčky před výplatou typu Ferratum.

V třetí kategorii pak figurují soukromé osoby, které většinou půjčují s lichvářským úrokem na směnku a často velmi rizikově.

Podívejme se teď, jaké máte šance, když nemáte vlastní bankovní účet. Ještě předtím bychom vám ale doporučili promyslet si, zda si účet u banky neudělat.

Dnešní vyřízení u mBanky či jiné moderní banky (Air bank také) je velmi rychlé a do týdne máte účet vyřízený. Poté máte mnohem širší nabídku půjček a můžete si tak vybírat i z výhodnějších nabídek.

Pokud ale bankovní účet nemáte, můžete se ihned rozloučit se všemi půjčkami, které jsou v bankách. Zde vám totiž na složenku či v hotovosti určitě nepůjčí.

Největší šanci máte v nebankovním sektoru. Zde sice existuje několik menších firem, které umožňují i platbu složenkou, ovšem vás budou zajímat jiné služby.

Vy pravděpodobně využijete hotovostní půjčky od Provident nebo podobné půjčky, jako je například půjčka od Door Financial. Obě tyto firmy mají obchodní zástupce po celé ČR a vy si u nich tak půjčíte i bez bankovního účtu.

Bohužel jsou ale služby obchodních zástupců započítané do úrokových sazeb ty jsou pak mnohem vyšší, než když si necháte peníze převést na účet. Jde to například krásně vidět u bezhotovostní půjčky od Provident, kdy je úrok nižší téměř o 10%. Půjčky bez bankovního účtu jsou na ústupu. Pravděpodobně za pár let zmizí úplně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *