You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » MasterCredit.cz Recenze rychlé půjčky

MasterCredit.cz Recenze rychlé půjčky

5/5 - (4 votes)

Konečně poskytovatel, který půjčí peníze téměř každému

Chybí vám aktuálně peníze, například na vánoční dárky? Potřebujete půjčit pár tisícovek, které do měsíce splatíte? Pak si najeďte na webové stránky mastercredit.cz – ty vám pomohou vyřešit například vánoční dárky, anebo dluh u kamaráda…

mastercredit

Půjčka ihned od MasterCredit.cz

Naše půjčka vám bude k dispozici ihned po vyplnění online žádosti, kde nás nezajímá, k čemu vám naše peníze budou. Nerentgenujeme své klienty jako banka a nevyžadujeme ani žádný minimální příjem.

Nekontrolujeme registry dlužníků!

Víte o sobě, že jste veden v centrálním registru dlužníků? To sice není dobrá reklama, avšak naše společnost Master Credit vás soudit nebude. Všichni víme, že lidé potřebují peníze neustále. Na půjčku v maximální výši 4 500 Kč mají nárok dokonce i osoby v exekuci.

Rychlá půjčka bez registru a bez příjmů ihned!

MasterCredit dokonce nepožaduje ani žádné potvrzení o příjmech, jako je například výdělek v práci, důchod, invalidní důchod, mateřská dovolená, anebo sociální dávky – nic z toho není překážkou pro získání této rychlé půjčky, která vám bude schválena do deseti minut, nejpozději do druhého dne.

Peníze vám pošleme i během víkendu nebo svátku

Nacházíte se zrovna v nákupním centru a zamilovali jste se do nové televize anebo mobilního telefonu? Jenže vám chybí peníze navíc? Vyplnit bezplatnou a nezávaznou žádost o naši půjčku zvládnete i z mobilního telefonu. Až 4 500 Kč vám půjčíme s dobou splatnosti třiceti dní a peníze na účtu budete mít již do deseti minut, během svátků i víkendů.

První půjčka zdarma

První půjčku vám poskytneme bez skrytých poplatků a bez úroků. Při půjčce 4 500 Kč tedy vracíte 4 500 Kč. MasterCredit.cz ani nepotřebuje vědět, na co půjčené peníze půjdou, může vám tak do konce měsíce chybět například mizerných 1 000 Kč na stravu. Nejnižší částka, kterou vám můžeme půjčit je 500 Kč. Nejvyšší pak 4 500 Kč. Jedná se tak o krátkodobou splátku se splatností do třiceti dnů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *