You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Profi credit půjčka recenze

Profi credit půjčka recenze

5/5 - (1 vote)

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Profi credit půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Profi credit půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Profi credit půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Profi credit půjčka určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Profi credit půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

3 Comments

  1. na doporučení jsem je zkusila a bylo to v pohodě, žádný zázrak ale ani nic špatnýho, taková klasika prostě.

  2. Nevzali mě v bance, tak jsem to zkusil u profi creditu, urvali mě do nějaké vánoční půjčku se slevou, vypadá to dobře, tak myslím, že to bude ok. Mohl jsem si vzít smlouvu domu před podpisem což velmi ocenuji.

  3. Skusil sem jejich vánoční půjčku, paní byla ok.
    Akorát ze smlouvy vylučte ten automatické revolvyng.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *