You are here: Home » Půjčka 1000 ihned na učet » Zaplo splátkový kalendář online

Zaplo splátkový kalendář online

4.9/5 - (36 votes)

Jednou z nejznámějších online půjček, které vám zajistí peníze ihned, třeba před výplatou je Zaplo půjčka. Mnozí z vás o ní určitě slyšeli nebo ji dokonce vyzkoušeli.

Pro ostatní – jde o malou půjčku, zhruba do 15 000 Kč, díky které můžete získat peníze na účet ještě dnes během pár hodin.

Pravidelně pro naše čtenáře u nás na webu píšeme recenze a ověřujeme tyhle krátkodobé nebankovní půjčky. Právě dnes přišla na řadu Zaplo půjčka a její online sjednání.

Půjčka od Zaplo finance s.r.o.

Zaplo Finance s.r.o. je jednou z dalších společností, která v Česku nabízí rychlé půjčky před výplatou.

Nabízí volitelnou splatnost od několika dnů až po jeden měsíc, navíc nabízí i splátkový kalendář pro ty, kteří nestihnou půjčku splatit v řádném termínu.

Než se ale dostaneme ke splácení, podívejme se na sjednání jejich online půjčky a další detaily tohoto nebankovního úvěru.

zaplo-splatkovy-kalendar

Na hlavní straně jejich webu najdete všechny důležité informace, které potřebujete. Je zde kalkulačky rychlé půjčky a úroků. Takže si můžete hned spočítat, kolik byste za Zaplo půjčku zaplatili ve výši, kterou potřebujete a na dobu splatnosti, která je pro vás ideální.

Výhodou je také kontakt a jejich zelená linka. Na Zaplo si můžete zavolat nejen v pracovní dny, ale také o víkendu, kdy dokonce schvalují i žádosti (bohužel kvůli nefunkčnosti bank není převod peněz možný).

Zelená linka zdarma funguje jen v pracovní dny, o víkendech za hovory platíte.

Pokud jste si vybrali cílovou částku Zaplo půjčky i období splatnosti, můžete hned přejít k online formuláři a sjednat si půjčku. Podívejme se, jak to vypadá:

První krok – základní kontaktní údaje

Zaplo pujcka online

Druhý krok – příjmy a adresa

Zaplo-pujcka-druhy-krok

Tohle je opravdu všechno, i když se to může zdát těžko uvěřitelná. Není potřeba žádné dokládání příjmů či naskenování dokumentů jako občanka či smlouva. Firma Zaplo Finance s.r.o. má vlastní scoringový systém, který vypočítá bonitu a solventnost klienta. Takže si vás vlastně prověří automaticky.

Poslední krok – převod ověřovacího poplatku 1 Kč

Posledním krokem, který už provedete ze svého internetového bankovnictví, případně na přepážce banky je převod poplatku 1 Kč.

Tenhle poplatek je symbolický a to proto, že slouží jen k tomu, aby si Zaplo prověřilo, že bankovní účet patří opravdu vám.

My jsme testovali tuhle půjčku v pracovní den a peníze jsme měli od Zaplo půjčky asi do 6 hodin od odeslání tohoto registračního poplatku. Pokud vám tedy chybí peníze, ať už jde o 3000 nebo 8000 Kč a potřebujete je ještě dnes na účtě, může být pro vás Zaplo řešením.

Zaplo rychlá půjčka – splácení a splátkový kalendář

Pro klasické půjčky splácené v řádném termínu vám většinou postačí kalkulačka půjčky k tomu, abyste si mohli spočítat, kolik za půjčku přeplatíte.

Pokud by vám kalkulačka z nějakého důvodu nefungovala, nebo byste chtěli mít tyto údaje v tabulce, potom si můžete u Zaplo půjčky stáhnout 2 dokumenty, zde jsou i odkazy (oba soubory jsou ve formátu .PDF):

  • Klasický sazebník půjčky – odkaz zde
  • Sazebník poplatků z prodlení – odkaz zde

Splátkový kalendář pro pozdní dlužníci je naštěstí kratší, než klasický výpočet úroků proto ho zde pro vás máme i přehledně v tabulce:

1. dopis (upomínkový)300 Kč
2. dopis (výzva k úhradě)300 Kč
3. dopis (výzva k okamžitému zaplacení dluhu)300 Kč
Poplatek za uzavření splátkového kalendáře15% z dlužné částky
Smluvní pokuta za každý den prodlení 0,25% z částky

My naštěstí se splátkovým kalendářem zkušenosti nemáme, protože každou testovací půjčku splácíme řádně, v termínu. Zatím jsme půjčku testovali jen jednou a protože jsme měli první půjčku, byl úrok 0% a půjčku jsme měli tedy naprosto zdarma.

aeropujcka

Kde najít u Zaplo tabulku prodloužení?

Možná patříte mezi ty, kteří nestíhají půjčku od Zaplo Finance s.r.o. splácet úplně včas. Právě pro vás nabízí možnost prodloužení splatnosti za poplatek. Bohužel je pro mnoho jejich zákazníků (stejně jako pro nás) problém dohledat si, kolik tyhle poplatky stojí.

Nakonec jsme ceník a tabulku prodloužení objevili – je to ve stejné tabulce, jako ceník klasických poplatků, kterou najdete zde >>

V osmém sloupci této tabulky najdete první sumu za prodloužení půjčky o 7 dnů, potom následují poplatky za prodloužení o 14 či 30 dnů.

1 Comment

  1. Vážená společnost.
    Tento rok jsem se dostala do nepříjemných finančních problému.Proto jsem i když ač nerada musela zažádat
    o pujčku u vaši společnosti.Vaše zaměstnankině Michaela Bergerov Byla velice milá.Během několika minut my srozumitelně vysvětlila vše ohledně pujčky.Děkuji Roštanska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *