You are here: Home » Půjčka 1000 ihned na učet » Půjčky s registrem a exekucí

Půjčky s registrem a exekucí

Rate this post

Půjčky s registrem a exekucí

Problémových klientů, kteří mají zápis v registrech nebo mají problémy s exekucí stále přibývá. Proto hledají půjčky s registrem a exekucí. Takovou půjčku je obtížné sehnat, ale není to nemožné. Mnoho poskytovatelů vám může pomoci.

Často ale není problém trvalý a lidé se ze svých problémů dostanou. Bohužel zápis v registru a exekuce je minimálně pro banku znakem toho, že patříte mezi nespolehlivé klienty a označí vás špatnou bonitou. Co to pro vás znamená?

Že vám už u žádné klasické banky nepůjčí a musíte se obrátit na nebankovní sektor. Zde naštěstí funguje větší množství firem, které nabízí půjčky i s registrem a exekucí. Otázkou ovšem zůstává, kolik peněz vám půjčky a kolik za půjčení s registrem a případně i s exekucí na krku zaplatíte.

Malé půjčky s registrem a exekucí nabízelo v minulých letech mnoho firem, ovšem i ty zpřísnili svoje podmínky anebo přestali úplně fungovat. Kdysi bychom vám doporučili například Omega půjčku do 5000 anebo půjčku Kredia. Pokud se nepletu, tak malé půjčky s minimálními podmínkami byly také u Ferratum.

Dnes naštěstí existují další nebankovní půjčky určené i pro problémové klienty s registry a exekucí. Mezi ně patří například Andělská půjčka, která vás může zachránit z nečekaných finančních problémů.

Andělská půjčka vás zachrání

půjčky bez registru i exekuceAndělská půjčka sice nabízí jen úvěry do 4 500 Kč, ovšem vyřízení je velmi rychlé, snadné a nemusíte nikam chodit.

Mají širokou nabídku úvěrů, které individuálně nabízí klientům podle jejich bonity. Šanci tak máte i vy, i když jste třeba v registrech nebo v exekuci.

Mezi podobné sms půjčky, které si můžete vyřídit když vám chybí peníze do výplaty, patří SMSpůjčkabezpoplatku.cz

Na této stránce najdete podobně jako na webu Andělské půjčky online formulář, který můžete využít k podání žádosti o tento úvěr. Bohužel druhý zmiňovaný web už není tak shovívavý a klienty prověřuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *