You are here: Home » Krátkodobé SMS půjčky do 5000 » Zonky.cz půjčky

Zonky.cz půjčky

4.2/5 - (5 votes)

Zonky půjčky

Nedávno se na internetu objevilo několik služeb, které nabízí tzv. peer-to-peer půjčky (P2P půjčky), což jsou vlastně takové internetové půjčky mezi lidmi. Zonky půjčky jsou v poslední době velmi populární.

V poslední době se hodně mluví o službě Zonky.cz (nesprávně jako Zvonky.cz), která sice není první službou v Česku, rozhodně však patří mezi zajímavé služby.

Co jsou půjčky mezi občany?

Půjčky mezi občany fungují tak, že se na určitém tržišti půjček, mezi které patří například právě zmiňovaná služba Zonky.cz. Jedna strana (investoři) nabízí peníze těm, kdo je opravdu potřebují (zákazníci).

zvonky-cz-pujcky

Vy si tak zadáte poptávku půjčky, vyplníte údaje o vaší osobně a podle toho, jakou vám určí bonitu vám investoři nabízí půjčky a úrokové sazby.

Půjčit si tak můžete od jednoho člověka ale i od několika investorů zároveň, kteří se na vaši půjčku „složí“.

Je to bezpečné?

Tahle metoda je u nás relativně nová a peer-to-peer půjčky ještě mezi lidmi nejsou nijak obzvlášť známé.

Podobné služby jako Zonky.cz u nás ale fungují už několik let, například Bankerat či Benefi patří mezi takové tržiště.

Úrok už od 3,99 %?

Na hlavní straně webu www.zonky.cz (překlep zvonky.cz) se dozvíte informaci, že je zde možné získat půjčky s úrokovou sazbou dokonce pod 4 %. Tato šance tu určitě je, ovšem nepočítejte, že je tohle pevně daná hranice pro všechny klienty.

Výška úrokových sazeb se totiž téměř vždy odvíjí od toho, jakou má klient (žadatel) bonitu a solvetnost. Pokud máte tedy zápis v registrech, nebo jste v exekuci, neočekávejte tak nízké úroky.

Možnosti pro investory

Pokud patříte mezi ty, kteří mají peníze na víc a jste ochotni jít do rizika, pak by mohly Zonky.cz oslovit i vás. Na tržišti najdete přehled poptávek, kde si můžete vybrat některého potenciálního klienta – dlužníka a do něho investovat.

Můžete zde přehledně filtrovat nabídky a investovat tak do vybraných půjček. Velkou výhodou je možnost diverzifikace, tedy investování menších částek do více potenciálních dlužníků.

Jaké jsou ohlasy na Zonky.cz?

Služba Zonky.cz má prozatím velmi pozitivní ohlasy a to především proto, že si zde mohou půjčovat bez problému lidé, které banka označila za málo bonitní a přitom není žádný důvod, k tak špatnému ratingovému ohodnocení.

Pokud si potřebujete půjčit na cokoliv, pak si určitě po pročtení diskuzí a recenzí žádost o půjčku od Zonky.cz zadáte.

Novinky o půjčkách od Zonky.cz se dozvíte také zde – http://hodnocenipujcek.cz/zonky-cz-aneb-pujcky-mezi-obcany/

9 Comments

 1. Prosim o pujcku na kauci nebot bydlám z detma na ubytovne a deti se mi boji tady jen piji a hadky a drogi deti mam nemocne a to dve maji epilepsii a jedna ma vrozenou vyvojovou vadu mozku prosim o pomoc dekuji

  • sockám nepůjčuji.. takový jako ty totiž peníze nevrací..

   • abys ty jednou nebyl socka neodsuzuj tyto lidi vrati se ti to ver tomu a muze to byt v jakekoliv podobe radsi si rychle uzivej

 2. potřebuji 1500 do vyplatz na účet

 3. Dobrý večer,chtěl bych pro svojí rodinu a dojiždění do práce s kolegy 7 místné auto.A 40 000kč bych potřeboval dát dohromady.

 4. Dobrý den rad bych si chtěl půjčit peníze na auto jsem zedník a malíř schazimi jen 12 000 kc

 5. Chci ocenit zenithloans@yahoo.com za pomoc si mou půjčku 27000euros, byl jsem frustrovaný, hledám půjčku vyřídit své dluhy, až jsem našel svědectví této dobré a legit úvěr společnosti, nyní jsem šťastný s radostí ve svém srdci sdílet tuto dobrou zprávu, že jsem bez dluhů. Takže pokud jste potřebují naléhavě půjčku vyřídit si své dluhy, platit své účty, nebo pro spuštění vašeho podnikání, obraťte se na tuto společnost spolehlivé a legit úvěr prostřednictvím e-mailu na zenithloans@yahoo.com a získat půjčku ihned. jsem tak vděčná a šťastná, že Bůh přinesl tento úvěr půjčování společnosti ke mně. Opravdu oceňuji vaši pomoc a jsem vděčný.

 6. Pujčí mi někdo na vybavení Tetovacího studia?Mám praxi 28 let.https://www.facebook.com/kubecka.milan/media_set?set=a.1850243535425.2095747.1220842432&type=3

 7. Dobry den potrebovala bych pujcit10000kc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *