You are here: Home » Půjčka na vyplácení exekucí » Dlouhodobé půjčky bez registru

Dlouhodobé půjčky bez registru

Rate this post

V dnešní době existuje na trhu opravdu široká nabídka půjček a to jak na dlouhodobé účely a financování, tak i na kratší využití, třeba před výplatou. Pokud potřebujete peníze na bydlení, výstavbu či jiné větší investice, dáte pravděpodobně přednost variantě dlouhodobé půjčky bez registru.

Dlouhodobé půjčky, kde nedochází ke kontrole registrů jsou totiž mnohem lepší v tom, že nemusíte kontrolovat, zda nemáte zápis v některém z registrů. Nemusíte procházet složitými procesy kontroly. Bohužel půjčky na delší dobu vám většinou výhodně nabídnou jen banky, které právě kontroly registrů dělají.

Dlouhodobé půjčky z nebankovního sektoru

Šance pro vás je ovšem u nebankovních společností. Zde už dlouhodobé půjčky nejsou natolik výhodné, ale jsou bez registru. Hlavní odlišnost, mezi velkou bankovní půjčkou a nebankovní je v tom, že u nebankovních společností musíte ručit nemovitostí či jinou zástavou.

dlouhodobé půjčky bez registruMůže to vypadat třeba jako podvod, ovšem je to logické. Banka má takové prověřovací procesy, že vyberete jen ty, kteří opravdu splácí. Takovým lidem pak mohou půjčit hodně, na dlouhou dobu a bez ručení, protože se jim to vyplatí.

Naopak nebankovní společnosti si už vybírají mezi nekvalitními klienty, kteří často nesplácí a hrozí jim tak, že jim lidé peníze nevrátí a vyhlásí osobní bankrot nebo něco podobného.

Proto si musí půjčku pojistit zástavou či jinou podmínkou. Teď už se ale pojďme podívat na firmy, které vám mohou dlouhodobé půjčky bez registru nabídnout.

Asi tou největší a nejznámější, na kterou jste už možná narazili, je firma Acema Czech Credit. Půjčky od firmy Acema jste mohli vidět například ve spojení se Zdeňkem Srstkou nebo s jinými celebritami, kteří s Acemou spolupracují.

Jde o firmu, které se zaměřuje na dlouhodobé úvěry a půjčky, většinou v hodnotě stovek tisíc až milionů korun. Půjčit si tam mohou jak soukromé osoby, tak i firmy a živnostníci. Dlouhodobé půjčky od Acema Credit patří asi k tomu nejbezpečnějšímu a zároveň nejvýhodnějšímu, co lze na trhu nebankovních půjček objevit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *