You are here: Home » Půjčka 1000 ihned na učet » Opravdové půjčky pro dlužníky

Opravdové půjčky pro dlužníky

4/5 - (3 votes)

Půjčky pro dlužníky

Potřebujete opravdu půjčit ale máte potíže se solventností a bonitou a nevěříte, že byste mohli ještě nějakým schvalovacím procesem projít? Existují půjčky pro dlužníky.

V tom případě pro vás máme dobrou zprávu – šance na získání opravdové půjčky je tu i pro dlužníky, stačí vybírat mezi správnými nebankovními půjčkami.

Nebankovní půjčky jsou sice často řazeny na druhou kolej a to kvůli některým podvodným společnostem, ovšem ty hází špatné světlo na celý nebankovní sektor a to i na firmy, které půjčují slušně a fungují bez potíží už mnoho let.

Dnes bychom vám chtěli představit možnosti, jako je možné získat opravdové půjčky od některé z nebankovních společností a to i například se zápisem v registru nebo pokud jste v exekuci.

opravdové půjčky pro dlužníkyNa trhu s nebankovními půjčkami totiž funguje množství poskytovatelé, agregátorů a srovnávačů, kteří vám dokážou najít i ty nejméně známé nabídky od nebankovních subjektů.

Navíc zde máte často jeden univerzální formulář, díky kterému není potřeba vyplňovat informace pořád znovu, ale stačí je vepsat jen jednou.

Malé půjčky pro dlužníky

Dlužníci mají dnes problém hlavně v tom, že jim nikdo nechce půjčit vyšší částku, protože zde hrozí riziko nesplácení. Existují ovšem nebankovní společnosti, které nabízí menší půjčky pro dlužníky a tak je zde šance i pro problémové klienty.

Jednou z takových nabídek je Čínská půjčka, díky které můžete získat velmi rychle až 4 500 Kč. Podívejme se na výhody této půjčky a šance na opravdovou půjčku.

Čínská půjčka i pro problémové klienty

Nedávno se na trhu s online půjčkami před výplatou objevila nová finanční služba s názvem ČínskáPůjčka.CZ.

Jde o jednu z krátkodobých půjček, díky níž můžete získat necelých 5000 Kč na dobu až jednoho měsíce. Tato služba vám dokáže navrhnout tu nejvýhodnější variantu a je zde šance také na získání první půjčky zdarma.

SMS půjčky bez poplatku

Další službou, u které můžete zkusit štěstí je SMSpůjčkabezpoplatku.cz. Zde si můžete požádat o částku od 1000 – 5000 Kč se splatností v rozmezí 7 – 28 dnů. Tato půjčka je velmi podobná Čínské půjčce pro dlužníky, ovšem zde nabízí první půjčku zdarma pro každého.

Urgentní půjčka na účet

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, můžete zkusit nejrychlejší sms půjčku na trhu, kterou najdete na adrese www.urgentnipujcka.cz. Tato služba vám půjčí také až 4 500 Kč a žádost si zde můžete vyřídit přes internet během několika málo minut.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *