You are here: Home » Půjčka 10000 ihned na účet » Půjčky online na složenku

Půjčky online na složenku

Rate this post

Půjčky na složenku

Rozhodli jste se, že si půjčíte peníze a vybíráte mezi půjčkami, které si můžete sjednat po internetu? A co půjčky na složenku?

V dnešní době je nabídka půjček z bank i z nebankovního sektoru opravdu široká a existuje i velké množství poskytovatelů půjček, kteří vám půjčí peníze po internetu a nabízí online půjčky.

Co ovšem dělat, když nemáte vlastní bankovní účet a potřebujete poslat peníze na složenku?

Půjčky na složenku nejsou mezi nebankovními společnostmi příliš oblíbené a není zase tolik firem, které tuhle službu nabízí.

Důvodů, proč takové online půjčky nenajdete je hned několik. Mezi první důvody patří rozhodně rychlost doručení peněz.

  • Bankovní převody dnes můžete při expresních službách zkrátit, takže máte peníze převedené ještě dnes, nebo na druhý den. U složenky je tohle problém, protože její doručení trvá až 3 dny.
  • Dalším problémem složenek je to, že složenka je dražší než bankovní převod. Za využití složenek se poště platí nemalý poplatek, který je zhruba 30 Kč a více.

Tato částka už může udělat značnou část z úroku, pokud si berete nějakou malou půjčku třeba jen na 1000 Kč se splatností na týden.

Ale i přes tyto problémy existují nebankovní společnosti, které vám můžou půjčku na složenku zajistit.

Půjčka na složenku od Ferratum

V minulosti fungovala firma Ferratum, která půjčovala peníze na složenku i na účet. Ferratum online půjčka se ovšem v poslední době transformovala a tato společnost si založila vlastní malou banku s názvem Ferratum Bank.

Právě takhle nebankovní společností může být jednou z těch, která vám vyhoví v případě, že potřebujete peníze vypůjčit a chcete je převést na složenku

Další z nebankovních společností, která nabízí rychlé online půjčky na složenku je ViaSMS.

Tato společnost a půjčka ViaSMS patří mezi nejstarší krátkodobé půjčky před výplatou, které v Česku existují. Jde tedy rozhodně o prověřenou a bezpečnou firmu, u které se nemusíte bát žádných podvodů, rizik či skrytých penálů.

ViaSMS půjčuje peníze v hodnotě několika tisíc korun. Pokud si zde ovšem budete brát peníze pravidelně, můžou vám cílovou částku navýšit a vy si u nich tak můžete půjčit třeba až 12 000 Kč.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *