You are here: Home » Půjčka 10000 ihned na účet » Online nebankovní půjčka bez poplatků a úroků

Online nebankovní půjčka bez poplatků a úroků

Rate this post

Chystáte se využít online půjčku přes internet a rádi byste využili nějakých výhodných služeb a nabídek? Pak jste tu správně. Online nebankovní půjčka je zde pro vás.

Na této stránce pro vás máme seznam nebankovních společností, kde vám nabídnou první půjčku bez poplatků a úroků, tedy úplně zdarma.

I když v seznamu najdete hlavně nebankovní půjčky před výplatou se splatností na jeden měsíc, jejich kombinací můžete mít peníze vypůjčené výhodně dohromady až na několik měsíců. Pojďme se teď konečně podívat na to, kdo vám takhle vlastně půjčí.

První SMS půjčka od Perfect Money

Jednou z firem, kterou můžeme rozhodně doporučit, protože jsme ji osobně testovali je Perfect Money.

Tato česká společnost nabízí už mnoho let svým zákazníkům menší výpomoc před výplatou či v jiných případech, kdy potřebuje člověk krátkodobou finanční pomoc.

Právě Perfect Money patří mezi firmy, které už roky nabízí první půjčku pro nové klienty zdarma. 

Aktualizováno: Perfect Money už bohužel první sms půjčku zdarma nenabízí, ovšem můžete zde získat týden splatnosti navíc zdarma.

První půjčka až do 8000 Kč zdarma

online-pujcka-bez-poplatku-urokuDalší firmou, která funguje na trhu s malými nebankovními půjčkami je Crediton. V tomto případě už nejde o českou společnost, ale pobočku zahraniční korporace, což ovšem nemá vliv na kvalitu či bezpečnost služeb této firmy.

Crediton u nás funguje pod společností Creamfinance s.r.o., díky které si můžete formou první malé půjčky před výplatou vypůjčit až 8000 Kč ani byste platili nějaké poplatky.

Tahle online půjčka bez poplatků a úroků patří mezi stabilní půjčky, které v Česku fungují roky. Takže i tuto společnost vám můžeme doporučit.

Počítejte ovšem s tím, že při další žádosti o Crediton půjčku již úroky platit budete. Výhodou této firmy je ovšem to, že si zde můžete půjčit vyšší částky.

Zaplo.cz půjčka zdarma

Další firma, kterou možná znáte i z televizní reklamy je Zaplo půjčka. Tento nebankovní úvěr u nás funguje také už pár let a patří mezi nejznámější a také velmi využívané online půjčky.

Podobně jako Crediton nabízí i Zaplo formou svojí půjčky až 8000 Kč pro nové klienty. A to aniž by jste platili jakékoliv úroky. SMS půjčka od Zaplo je tedy také bez poplatků a úroků. Online nebankovní půjčka je vyhledávaná čím dál více.

Zaplo půjčka

Jediný poplatek, který je potřeba zaplatit, je ověřovací platba, kdy vám stačí převést 1 Kč z vašeho účtu na konto firmy Zaplo. Tahle částka je ovšem pouze symbolická a slouží opravdu jen k prověření toho, že bankovní účet patří opravdu  vám.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *