You are here: Home » Půjčka 10000 ihned na účet » Provident – podobné půjčky

Provident – podobné půjčky

Rate this post

Půjčka Provident

Jednou z nejznámějších nebankovních společností, která v Česku půjčuje peníze je rozhodně Provident Financial s.r.o., která nabízí dva typy půjček – bezhotovostní a hotovostní. Půjčka Provident je známá především z televizních spotů a reklam.

Bezhotovostní půjčka Provident je levnější a výhodnější a zajistí vám peníze skoro ihned na účet.

Hotovostní půjčku si potom sjednáváte s obchodním zástupcem od Provident, který vám peníze doveze a pravidelně od vás peníze na splátku půjčky vybírá.

Tato firma ovšem nepatří mezi jediná nebankovní společnosti, které jsou vám schopny půjčit peníze rychle na účet až do sumy 150 000 Kč. Takových poskytovatelů existuje samozřejmě velké množství a právě podobné půjčky Providentu si dnes ukážeme.

Nebankovní půjčky podobné Providentu

Nejprve se podíváme na firmy, které půjčují peníze v hotovosti, tedy mají vlastní obchodní zástupce. V poslední době se na trhu objevila firma Door Financial s.r.o., jejichž plakáty a nálepky můžete najít po celé ČR.

Jejich půjčky jsou sice menší a nabídnou vám jen 30 000 Kč, ale jsou schopni vám nabídnout půjčku až domů, takže nemusíte nikam chodit, čekat na pobočce a vyřizovat složité formality.

Bohužel tuhle firmu nemáme prověřenou a na internetu se dokonce objevili informace o tom, že je firma Door Financial v insolvenci. Zatím ještě nevíme, co je na tom pravdy, takže nemůžeme soudit.

Splácení Door Půjčky, která je podobná Providentu probíhá také týdně, je to tedy tzv. „týdenní půjčka“. Můžete si vybrat ze dvou období splatnosti a to buď splátka 45 týdnů nebo 60 týdnů.

Pokud vás zajímají diskuze a zkušenosti těch, kteří si u Door Financial vypůjčili peníze, můžete se podívat na tuto recenzi Door Financial půjčky >>

Zaimo půjčka

Zaimo online půjčka je typická online půjčka, která zajistí až 25 000 Kč téměř ihned na vašem účtě. Jejich vyřízení ovšem probíhá po internetu, na jejich webových stránkách www.zaimo.cz.

Zde si můžete vybrat částku, kterou si chcete půjčit a poté dobu splátky.

zaimo-pujcka-zkusenosti

Tahle půjčka je podobná Providentu hlavně v tom, že nepatří mezi klasické krátkodobé sms půjčky do 5000 Kč, ale půjčí vám až 25 000 Kč. Není to sice 160 000 Kč jako u Providentu, ale systém je podobný.

BB půjčka

Mezi další půjčky podobné Providentu patří určitě také internetová BB půjčka. Ta je v poslední době čím dál víc známá a určitě patří mezi ověřené firmy. Navíc si zde můžete půjčit částku až 45 000 Kč, což je přeci jen o něco více, než u Zaimo půjčky.

bb-pujcka

Nová CreditLimit půjčka

Credit Limit půjčka sice nepatří úplně mezi klasické úvěry, které jsou podobné Provident půjčce, ovšem pro mnoho klientů je to vhodným řešením. Půjčí vám také až 25 000 Kč, s tím, že vyřízení půjčky probíhá po internetu. Je to vlastně taková kombinace klasické rychlé SMS půjčky před výplatou a půjčky Provident.

creditlimit-pujcka

Nejnižší částka, kterou si u nich můžete vzít začíná totiž už na 2000 Kč. Jejich velkou zvláštností je to, že nemají dobu omezení rychlé půjčky. Vy ale musíte každý měsíc splatit alespoň část půjčky. Samozřejmě, že čím dříve půjčku splatíte, tím menší poplatky zaplatíte.

A co vy? Máte nějaký tip na půjčky podobné Provident?

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *