You are here: Home » Krátkodobé SMS půjčky do 5000 » Zaimo půjčka – tabulka splátek

Zaimo půjčka – tabulka splátek

2/5 - (1 vote)

zaimo-tabulka-splatek

Zaimo půjčka

Zaimo půjčka patří mezi úvěry, které můžeme zařadit stejně tak mezi krátkodobé půjčky před výplatou. Tak i mezi dlouhodobější půjčky, podobné třeba Provident půjčce. Zaimo půjčka je velmi známá, díky svému marketingu.

Jde ovšem o online půjčku, což znamená, že si tenhle úvěrový produkt sjednáváte kompletně po internetu a nepotřebujete tedy nikam chodit. Navštěvovat pobočku banky, čekat ve frontě a zdržovat se papírováním.

Zaimo se řadí mezi moderní online půjčky. Takže vám stačí dodat jim do online formuláře co nejvíce informací o vaší osobě, bonitě a solventnosti a hned můžete mít žádost schválenou. Peníze vám tak doručí na váš bankovní účet do 24 hodin, v ideálním případě ještě dnes.

Vyzkoušet Zaimo půjčku >>

Tuhle půjčku jsme pro vás chtěli otestovat a přidat na ni recenzi a naše zkušenosti, tak jak to například děláme jinde s Japonskou půjčkou anebo u Zaplo rychlé půjčky.

Bohužel hned na úvodní straně nás trochu zarazilo to, že zde není klasická kalkulačka pro výpočet splátky a nenajdeme tu ani tabulku splátek, jako třeba u Zaplo formou PDF souboru.

Na úvodní straně sice objevíte reprezentativní příklad, ten ovšem platí jen pro půjčku na 25 000 Kč se splátkou na 12 měsíců. Podívejme se, jak tenhle reprezentativní příklad vypadá:

Úvěr25 000 Kč
Doba splatnosti12 měsíců
Úroková sazba 59,23 % p.a.
Poplatky (kolik celkem přeplatíte)14808,56 Kč
Celkově splatíte39808,56 Kč
Měsíční splátka3317,38 Kč měsíčně
RPSN151,82 %
Předčasné splaceníZDARMA
Skryté poplatkyNejsou
Dodatečné nákladyNejsou

Zkoušeli jsme tedy hledat dál. Ale nepodařilo se na nám najít nějakou ucelenou tabulku splátek u Zaimo online půjčky. Objevili jsme ovšem další kalkulačku a tak jsme zkusili zadat testovací půjčku 10 000 Kč na 3 měsíce.

Tohle nás ovšem přesměrovalo na jejich formulář o půjčce. Výpočet splátky tedy zjistíte pravděpodobně až tehdy, pokud vyplníte všechny informace o vaší osobě. Pro Zaimo je potom snazší vás k půjčce „přemluvit“.

Rozhodně to není přístup, jaký bychom očekávali. Ovšem nedá se říct, že jde o podvod. Zaimo a jejich tabulka splátek dostupná přímo není. Ale musíte si o půjčku zadat nezávaznou žádost, až poté vám ukáží, kolik byste spláceli a přeplatili.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *