You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » XS půjčka recenze

XS půjčka recenze

Rate this post

XS půjčka

Na trhu s nebankovními půjčkami působí stále více firem a je tak vidět, že poptávka pro menších půjčkách na kratší dobu tu určitě je. U nás takhle funguje několik firem, které se sem většinou dostali ze zahraničí a úspěšně fungují už několik let. Jak je na tom XS půjčka?

Patří mezi ně třeba Ferratum, Crediton a posledních letech třeba Zaplo půjčka nebo půjčka od Kredito24.

Stálý hráči na trhu jako Home Credit či Provident donedávna podobný typ půjček nenabízeli, ovšem i oni nedávno přišli s novými produkty.

Japonská půjčka je z dílny Home Credit a nabízí jedny z nejvýhodnějších podmínek na trhu, XS půjčka je potom od Provident Financial a i zde si můžete půjčit za celkem slušný úrok.

XS půjčka funguje, podobně jako půjčka od Provident Financial ve dvou variantách a to jako bezhotovostní půjčka a jako hotovostní půjčka. Výhodnější je rozhodně internetové bezhotovostní půjčka, kterou si vyřídíte kompletně online – potřebujete na ni ovšem vlastní bankovní účet.

Kolik si zde můžete půjčit?

XS půjčka nabízí finanční výpomoc v hodnotě od 2000 do 15 000 Kč. Myslím, že je to ideálně nastavená výše a pro většinu klientů tohle rozpětí dostačuje.

Jak je to s dobou splatnosti

XS půjčka funguje narozdíl od konkurence se splátkami trochu jinak. Splácíte zde měsíčně a půjčka má pevně stanovenou dobu splatnosti – 3 měsíce.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří XS půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Provident.

xs-pujckaTo, zda se jedná o podvod, anebo XS půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru XS půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení online půjčky ukončení smlouvy o půjčku.

Xs půjčka Provident

A co vy? Už jste tuto nebankovní půjčku vyzkoušeli? Před půjčením jakékoli částky si raději vše promyslete.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *