You are here: Home » Krátkodobé SMS půjčky do 5000 » Půjčka na týdenní splátky

Půjčka na týdenní splátky

4.5/5 - (2 votes)

Půjčka na týdenní splátky

Přemýšlíte o tom, že si vypůjčíte peníze od nebankovní společnosti a hledáte někoho, kdo má v nabídce také půjčka na týdenní splátky? Určitě takové firmy existují, ale pojďme se ještě podívat na to, jaké může mít týdenní splácení výhody a nevýhody.

V případě, že si berete bezhotovostní půjčku na týdenní splátky to může mít většinou spíše výhody. Většina klientů, kteří si berou nebankovní půjčky od společností, jež mají úrok znatelně vyšší, než bychom chtěli, mají se splácením problémy.

Potíž je totiž především v tom, že jim dělá problém splatit jednu velkou částku na konci měsíce a proto je pro ně často mnohem snazší našetřit na týdenní splátku. Tím se tak vlastně zabezpečí proti pokutám a penálům za nesplácení.

Co ale hotovostní půjčka na týdenní splátky?

Nevýhodou může být půjčka na týdenní splátky v případě, že si půjčíte třeba u Provident nebo podobné půjčky. Zde totiž vlastně platíte i za práci obchodního zástupce a ten samozřejmě nedělá zadarmo.

Musí k vám přijet, částku vybrat a stráví tím nějaký čas, projede benzín, atd. A tohle všechno se počítá do vašich úroků, takže není divu, že vychází hotovostní půjčky tak draze.

U bezhotovostních půjček může být sice problém v tom, že každý týden platíte poplatek za převod peněz na splátku, ovšem tenhle poplatek je mnohem nižší než přeplatek u hotovostní půjčky.

Kdo nabízí půjčky na týdenní splátky?

První společností, kterou jsme teď už zmiňovali je samozřejmě Provident. Tuhle firmu snad znají všichni z těch, kteří už si někdy půjčili nebo chtěli vzít půjčku na týdenní splátky. Pojďme se ale podívat, kdo další takové půjčky nabízí.

Rychlé internetové půjčky před výplatou

Pokud ještě neznáte krátkodobé sms půjčky typu Ferratum či Zaplo, pak mohou být řešením i tyhle úvěry. Splátky jsou zde třeba i po týdnu nebo 14 dnech, ovšem půjčky na tak krátkou dobu se zde většinou nevyplatí a jsou předražené.

Door Financial půjčka až domů

Méně známé hotovostní půjčky nabízí například firma Door Financial. Tahle společnost funguje velmi podobně jako Provident, i oni mají síť svých zástupců, kteří s vámi vyřídí půjčku na týdenní splátky.

Bohužel se zaměřují hlavně na hotovostní půjčky a ty jsou, jak už jsme zmiňovali, přeci jen méně výhodné.

XS půjčka

Mnohem výhodnější je XS půjčka, která je sice jako produkt Providentu, ovšem dá se vyřídit i splácet přes internet a můžete si vybrat mezi měsíční nebo týdenní splátkou.

Formou XS půjčky si můžete půjčit částku od 2000 do 15 000 Kč a to velmi snadno, stačí vyplnit online formulář na jejich webových stránkách www.xspujcka.cz

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *