You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Půjčka BB recenze

Půjčka BB recenze

Rate this post

BB půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří BB půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

pujcka-bb-recenzeI v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy BB půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo BB půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru BB půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení BB půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Diskuze k BB půjčce si můžete přečíst tady – http://www.emimino.cz/diskuse/zkusenost-s-pujckou-bb-pujcka-173870/

BB půjčka recenze

Tato nebankovní půjčka je velmi známá, už jen díky tomu, že v České republice působí několik let. Nyní běží akce na první půjčku do výše 5 000 Kč zdarma. Velikost půjčky je až 45 000 Kč na 12 měsíců. Není potřebný žádný ručitel. Bohužel je nutné dokládat svůj příjem.

Online půjčka je transparentní, ihned vidíte kolik přeplatíte, což znamená, že se nemusíte bát skrytých poplatků.

Podmínky získání půjčky

Musíte být starší 21-ti let

Musíte být občanem České republiky

Je nutný stálý a prokazatelný příjem

Bankovní účet vedený na vaše jméno

Pokud máte dluhy i jiných společností, tak půjčku nezískáte

Určitě vyzkoušejte akci první půjčky zdarma. My dáváme této půjčce 70%. A co vy? Vyzkoušejte tuto půjčku a napište nám do komentářů jak jste s ní spokojeni. Pokud jste neuspěli vyzkoušejte: Půjčka bez doložení příjmu ihned.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *