You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Omega půjčka recenze

Omega půjčka recenze

Rate this post

omega-pujcka-recenze

Omega půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Omega půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Omega půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Omega půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Omega půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Omega půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky

Půjčka před výplatou a to až 5 000 Kč po dobu 30 dnů. Při první žádosti o půjčku si můžete vzít pouze 3 000 Kč. Při opakované žádosti o 2 000 Kč více. Tento typ půjčky je vhodný, když se vám rozbije nějaký domácí spotřebič a vy nemáte na nový. Klienti velmi často využívají peníze na zaplacení účtu za telefon nebo za elektřinu.

Výhody půjčky:

Nevýhody půjčky:

  • je potřeba odeslat 1,- na ověření účtu. Tato vertifikace se posílá proto, aby bylo jasné, že se opravdu jedná o váš účet a nevnikla zbytečná chyba.
  • malá doba splatnosti
  • při první žádosti o půjčku můžete žádat pouze o 3 000 Kč

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

Půjčku může získat téměř každý občan  České republiky, který má bankovní účet vedený na své jméno, je starší 18-ti let, má email, mobilní telefon a nějaký příjem počítá se i mateřská dovolená, důchod, sociální dávky atd. Žádat mohou i nezaměstnaní, ale mají nižší šanci půjčku dostat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *