You are here: Home » Krátkodobé SMS půjčky do 5000 » Okamžitá půjčka pro dlužníky

Okamžitá půjčka pro dlužníky

4/5 - (2 votes)

okamzita-pujcka-pro-dluzniky

Okamžitá půjčka

Dostali jste se do problematické finanční situace. Potřebujete krátkodobě vypůjčit? Pomůže vám okamžitá půjčka.

Pak můžete zkusit využít naši rychlou půjčku a zajistit si tak už na druhý den potřebných pár tisíc.

Naše okamžitá půjčka pro dlužníky ti vylepší situaci pomoci tehdy, když musíš rychle ihned splatit pohledávky. Chybí ti pár na zaplacení dluhů anebo máš jiné výdaje, které je potřeba zaplatit během několika dní či týdnů.

V případě, že se trápíte s tím, že máte nízký příjem anebo jste v registrech. Potom vás vaše obavy mohou hned přejít. Naše půjčka má totiž opravdu minimální podmínky a dosáhnout na ní může skoro kdokoliv.

Okamžitá půjčka pro zadlužené

U nás ti můžeme do tří dnů půjčit částku  1000 – 5000 korun se splátkou za 3 týdny a pokud, jestliže si u nás budeš půjčovat znovu, můžeme ti poskytnout úvěr až na 5000 Kč na 4 týdny.

Perfect Money a okamžitá půjčka pro dlužníky navíc patří mezi jednu z mála možností společnosti, jak si klienti mohou vzít půjčku i když jsou například na seznamu. Stejně tak je u nás šance pro studenty s nižšími nebo žádnými příjmy. Při prvním vypůjčení vám okamžitá půjčka pro dlužníky zajistí to, že nebudete muset za půjčení finančních prostředků zaplatit ani 1 kč navíc, tato půjčka je totiž s úrokem 0%. Takto způsobem si lze půjčit na 3 týdny.

Získání půjčky u nás je snadné a vyřídíte ji pohodlně z domova – podání žádosti probíhá online.

Hned jak vyplníš formulář, pošleme ti návod vytisknout a poslat na naši adresu. Hned potom schválíme a ještě v ten den budou mít peníze na svém účtě.

Okamžitá půjčka pro dlužníky a splácení probíhá žádosti vám dodáme informace s přesným datem splatnosti. Do tohoto data se musí splatná částka splatit zpět na náš bankovní účet.

Pokud proběhne splátka půjčky a dle předem stanovených podmínek, máte hned šanci na to, půjčit si u nás peníze formou další okamžité půjčky. Navíc vám jako opakovanému zákazníkovi umožníme využít 7 dnů splatnosti zdarma.

Možné problémy

Jestliže si sjednáváte půjčku či úvěr a chtěli byste mít peníze na účtu ihned, jen těžko najdete někoho, kdo vám dá jistotu okamžitých peněz. I když v dnešní době existuje mnoho poskytovatelů půjček a to především z řad nebankovních společností, tak rychlí nejsou ani oni. Problémů je několik.

První záležitostí je to, že převod z účtu na účet trvá většinou tři dny, rychlejší je to v případě, že máte stejnou banku.

Další problém tkví v tom, že i nebankovní společnosti musí vaši půjčku schválit a ne vždy to je okamžité. Existují určití poskytovatelé, u kterých máte půjčku schválenou velmi rychle do několika minut. Ale ty se většinou zaměřují pouze na malé, krátkodobé půjčky před výplatou.

Jestliže si chcete půjčit jen několik tisíc, pak pro vás bude ovšem tato půjčka vhodná. Její sjednání je rychlé, pohodlné a snadné.

Můžete využít půjčky formou SMS nebo si žádost podat přes internet. Stačí vyplnit krátký formulář a půjčku můžete mít za chvíli schválenou. Protože se však jedná o krátkodobou půjčku, je zde splatnost pouze několik týdnů a navíc musíte zaplatit značný poplatek, který bývá většinou asi čtvrtina půjčených peněz.

V první skupině jsou klasické bankovní domy, mezi které se řadí například velmi využívaná Česká Spořitelna, Komerční banka, ČSOB ale také například nová mBanka.

V bance si můžete půjčit různými způsoby, hotovost nejčastěji získáte klasickým úvěrem. V případě, že byste na půjčku nespěchali, si můžete zkusit požádat například o kreditní kartu či kontokorent, které vám umožní čerpat peníze, které nemáte a splácet dluhy až později. Nevýhodou je nutnost dokazování příjmů.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *