You are here: Home » Krátkodobé SMS půjčky do 5000 » Nebankovní půjčka pro důchodce

Nebankovní půjčka pro důchodce

Rate this post

Nebankovní půjčka pro důchodce

Nebankovní půjčky jsou často jedinou šancí pro problémové nebo rizikové klienty, kteří nemají šanci na to, aby jim některá z bank půjčku schválila. Mnohdy o půjčku žádají i staří lidé. Nebankovní půjčka pro důchodce se dá vyřídit online a bez zbytečného papírování a průtahů. Lze získat i první půjčku zdarma

Právě proto si tak senioři a důchodci, studenti, maminky na mateřské dovolené anebo například OSVČ berou nebankovní půjčky. Nebankovní společnosti nabízí specifičtější úvěry často s nižšími cílovými částkami, takže nevyžadují zástavu nemovitostí či jiné přísné podmínky. Podívejme se dnes na to, které firmy nabízí půjčky pro důchodce.

Čínská půjčka pro důchodce

První z půjček, kterou musíme rozhodně zmínit je Čínská půjčka, které se stala trhákem na trhu.

V posledních měsících je o tuto půjčku velký zájem a to proto, že vám může zajistit peníze už na druhý den a to bez omezení věkem. Je tedy jedno, zda jste v důchodu rok nebo už deset let, tady si můžete půjčit peníze neustále.

Čínská nebankovní půjčka ovšem patří mezi úvěry, které jsou malé a využijete je jen na několik týdnů. Tato nebankovní rychlá půjčka je konkrétně na měsíc a celkem vám nabídnout sumu do 4 500 Kč. Půjčovat si zde ale můžete pravidelně, pokud budete splácet, klidně každý měsíc.

Perfect Money půjčky pro důchodce

Další nebankovní půjčky pro důchodce a seniory je od společnosti Perfect Money. Jde o jednu z nejbezpečnějších půjček na trhu, která u nás funguje opravdu mnoho let.

U této společnosti si můžete půjčit nejprve 5000 Kč, poté co částku splatíte vám ale navýší úvěrový rámec až na 8000 Kč.

Oproti Čínské půjčce pro důchodce je zde rozdíl v tom, že je potřeba si doma vytisknout smlouvu, kterou vám pošlou emailem a tu pak poslat podepsanou do jejich firmy. Ihned po doručení vám ale posílají peníze převodem na účet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *