You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Multirent finance s.r.o.

Multirent finance s.r.o.

Rate this post

multirent-finance

Multirent půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Multirent půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Multirent půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Multirent půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Multirent Brno ponava ptašínského

Při výběru Multirent finance určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Multirent finance půjčky ukončení smlouvy o půjčku.

Recenze půjčky

Při návštěvě stránek nepůsobí web příliš důvěryhodně. Ale musíme uznat, že je zde uvedeno sídlo a telefonní kontakt 606 036 036 a také kontaktní formulář.

Půjčít si můžete od 10 000 do 30 000 Kč na 12 – 36 měsíců. Není zde uvedena žádná kalkulačka splátek. RPSN by se mělo odvíjet od výše půjčené částky.

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

  • Bydliště v České republice
  • Věk nad 18 let
  • Běžný účet

Po schválení půjčky je potřebné uhradit 1,- z vašeho účtu.

Už jste půjčku bez náhledu do registru vyzkoušeli? Podělte se i s námi, zda je tento produkt dobrý a zda ho doporučujete. My jsme narazili na pár negativních zkušeností a proto dáváme 50%. Předtím, nežli si vezmete půjčku si promyslete, zda ji opravdu potřebujete. Nepůjčujte si na zbytečnosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *