You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Moment půjčka recenze

Moment půjčka recenze

Rate this post

 

moment-pujcka

Moment půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Moment půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Moment půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Moment půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Moment půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Moment půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky

Při první žádosti o půjčku si můžete půjčit maximálně 4 000 Kč na 28 dnů. Stálý klienti mohou požádat až o 10 000 Kč též na 28 dní.

Nevýhodou jsou velmi vysoké poplatky.

Co pro získání rychlé půjčky potřebuji?

  • Musíte mít v pořádku platební historii
  • Musíte být občanem České republiky
  • Musíte mít zaměstnání
  • Věk minimálně 21 let
  • Splacené dluhy u jiných společností

Už jste tuto půjčku vyzkoušeli? Podělte se s námi o vaše zkušenosti. V případě dotazů můžete kontaktovat zákaznickou linku.

Rychlé půjčky do výplaty jsou dobré, když máte nějaký nečekaný výdaj, ale dávejte si pozor, aby jste si nepůjčovali příliš často a nezamotali se zbytečně do dluhové pasti. Není nic horšího než, když vám přede dveřmi zazvoní exekuce. Snažte se tomu vyvarovat. Půjčka má pomoci nikoli uškodit, jak si mnozí myslí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *