You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Help financial s.r.o. půjčka recenze

Help financial s.r.o. půjčka recenze

Rate this post

help-financial

Help financial půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů. Help financial půjčka, jaká je? Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Help financial půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Help financial půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Help financial půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Help financial půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Help financial půjčky ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky

Tato rychlá nebankovní půjčka je od 5 000 Kč do 50 000 Kč. Splatnost je 30, 40 nebo 56 týdnů. Pro někoho může být výhodou, že je půjčka vyplácena v hotovosti.

Půjčka je bez ručitele, nemusíte nikam chodit, stačí si zažádat a pracovník vám přiveze peníze až domů. Vaše žádost bude ihned posouzena. Vyplacení do 48 hodin.

Největší nevýhodou je, že půjčka je opravdu velmi předražená – RPSN ve výši 195%. Dalšá nevýhodou je, že je na výběr pouze ze 3 druhů dob splatnosti.

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

Minimální věk, alespoň 18 let, musíte být občanem České republiky a být zde zaměstnán, doklady o příjmech a výdajích za poslední 3 měsíce.

Tato online půjčka nám přišla předražená, ale to je na každém z vás, zda ji dáte šanci nebo ne. Nejvýhodnější nebankovní půjčky naleznete na nezávislých stránkách, kde si můžete vybrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *