You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Fair credit international recenze

Fair credit international recenze

Rate this post

fair-credit-internationalFair Credit

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů. A co rychlá půjčka Fair credit?

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Fair credit international půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Fair credit international půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Fair credit international půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Fair credit international půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Fair credit international půjčky ukončení smlouvy o půjčku.

Popis půjčky

Půjčka je hotovostní i bezhotovostní. Co to znamená? Půjčené peníze dostanete přímo na ruku a nebo přímo na účet. Je jen na vás, co si vyberete. Zažádat si můžete od 4 000 Kč do 50 000 Kč. Přímo na jejich stránkách můžete vyplnit online žádost. Splatnost je nastavena 43 nebo 58 týdnů.

Výhody půjčky

Půjčka je bez ručení nemovitosti. Nemusíte se bát skrytých poplatků. Firma je ryze českou společností.

Jak firmu kontaktovat?

Můžete volat bezplatně na číslo: 800 888 120 každý všední den od 8:00 – 20:00 a o víkendu 09:00 – 17:00. Také můžete zanechat online zprávu přes formulář na stránkách.

Firma se snaží být transparentní, proto uvádí online kalkulačku, ale pozor splácí se týdně, nikoli měsíčně!

Příklad:

Při půjčené částce: 20 000 Kč na dobu 43 týdnů celkově zaplatíte 31 820 Kč. Není to zrovna nejlevnější půjčka, ale posouzení necháme na vás.

Pobočky této firmy naleznete téměř v každém větším městě v České republice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *