You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Creditportal půjčka recenze

Creditportal půjčka recenze

Rate this post

creditportal-pujcka

Creditportal půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Creditportal půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Creditportal půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Creditportal  půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Creditportal, a.s. Praha holešovice argentinská

Při výběru Creditportal půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Creditportal půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti rychlé půjčky

První půjčka je od 500 Kč do 5000 Kč. Stávající klienti mohou žádat až o 30 000 Kč. Splatnost půjčky je 5 až 30 dnů. Creditportal poskytuje rychlé půjčky před výplatou. Získání je velmi rychlé a jednoduché, ale je vykoupeno velmi vysokým poplatkem. RPSN uvádět nebudeme, protože je to u takto krátké půjčky opravdu zbytečné.

Půjčku lze za určitý poplatek prodloužit. Půjčka bez doložení příjmu. Není potřebný ručitel. O půjčku můžete žádat i když máte záznam v registru dlužníků.

Podmínky získání půjčky

  • Minimální věk alespoň 18 let
  • Bankovní účet
  • Mít splacené veškeré online půjčky u Creditportal

Firma, která tuto půjčku poskytuje vznikla teprve v roce 2014. U většiny recenzí nabýváme dojmu, že se jedná o velmi předraženou půjčku, ale je to samozřejmě na vás. Mnoha lidem může vyhovovat. A jak to máte vy? Vyzkoušeli jste už tuhle půjčku? Doporučujete ji, nebo je lepší vyzkoušet nějakou jinou společnost?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *