You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Coolcredit půjčka recenze

Coolcredit půjčka recenze

1/5 - (1 vote)

coolcredit-pujcka

Cool credit půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Coolcredit půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Coolcredit půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Coolcredit půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Coolcredit půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Coolcredit půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Recenze půjčky

Stránky poskytovatele jsou velmi přehledné. Na titulní straně si ihned můžeme zvolit kolik si chceme půjčit a na jak dlouho. První půjčka je do maximální výše 10 000 Kč na 30 dnů. Až po 6. půjčce si můžete zažádat o 15 000 Kč, ale bohužel se stejným poplatkem.

Cool credit půjčka není zrovna nejlevnější, ale našli bychom i výhodnější online půjčky.

Co musím splňovat, abych mohl půjčku získat?

Musíte být:

  • Občanem České republiky
  • být ve věku alespoň 18-ti let
  • mít trvalý příjem
  • mít vlastní bankovní účet

nevýhodou je, že nesmíte dlužit u jiné společnosti a nebo být v insolvenci.

Tato rychlá online půjčka se může hodit každému, kdo má nečekaný výdaj a potřebuje ho ihned řešit. Vyřízení je velmi rychlé. Pokud si nebudete vědět s něčím rady můžete kontaktovat infolinku na čísle: 226 219 946. Kde vám poradí se vším ohledně této půjčky. Cool credit půjčka od nás dostává 65%.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *