You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Click credit půjčka recenze

Click credit půjčka recenze

Rate this post

click-credit-pujcka

Click Credit půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Click credit půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Click credit půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Click credit půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Click credit půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Click credit půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti rychlé půjčky:

Vypůjčit si můžete od 1 000 Kč do 4 999 Kč na dobu 30 dnů. Malá půjčka do výplaty s opravdu nízkým RPSN a to pouho pouhých 47,64%.. Možná si říkáte, že je to hodně, ale jedná se o půjčku pouze na jeden měsíc, tam je RPSN 100 násobně i mnohem vyšší. Tato půjčka patří mezi nejlevnější malé půjčky na nebankovním trhu.

Způsob vyplacení půjčky je na bankovní účet nebo na terminálu SAZKA.

Výhody půjčky:

Co budete k půjčce potřebovat?

Není toho mnoho. Musíte být občanem České republiky a být starší 18-ti let. Samozřejmě budete potřebovat email a mobilní telefon, ale to dnes není žádným problémem.

Příklad půjčky:

Pokud si půjčíte například 1 000 Kč na dobu 30 dní zaplatíte pouze o 33 Kč navíc = 1 033 Kč. 

Při půjčce 4 999 Kč na 30 dní zaplatíte celkem pouze 5 165 Kč.

To je fér, nemyslíte? 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *