You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Benefi Praha

Benefi Praha

Rate this post

benefi-pujcka

Půjčka Benefi Praha

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Benefi půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Benefi půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Benefi půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Benefi půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Benefi půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky Benefi Praha

Mile nás překvapil velmi příjemný a přehledný web. V případě jakýchkoli dotazů můžete kontaktovat infolinku na čísle: 844 841 841 od pondělí do pátku od 9:00 – 17:00.

Půjčit si můžete až 250 000 Kč na 12 až 60 měsíců.

  • Bez skrytých poplatků
  • Půjčka se vám nezamlouvá? Bezúročně ji můžete vrátit do 30 dnů
  • Rychlá půjčka je bez ručitele
  • Předčasné splacení zcela zdarma
  • Nemusíte nikam chodit, celou žádost vyplníte za 5 minut

Staňte se investorem

Na Benefi se můžete stát i investorem. Co to znamená? Budete půjčovat ostatním lidem a získávat zhodnocení, které je až přes 12% ročně. Rozložte si riziko do jednotlivých půjček. Rychlé půjčky jsou formou aukce. P2P půjčky jsou velmi zajímavým zpestřením, rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

Online půjčky mohou pomoci mnoha lidem v nouzi. Možná právě vy potřebujete peníze na rekonstrukci domu, bytu a nebo peníze na rozvoj svého podnikání. Vždy buďte opatrní, ať se zbytečně nedostanete do dluhové pasti. Není půjčka jako půjčka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *