You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Sberbank fer půjčka recenze

Sberbank fer půjčka recenze

Hodnocení půjčky

sberbank-fer-pujckaSberbank fér půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů. Sberbank fér půjčka je zde i pro cizince.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Sberbank fer půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Sberbank fer půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Sberbank fer půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Sberbank fer půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Sberbank fer půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

fér sporení sberbank recenze

Vlastnosti půjčky

Velikost půjčky je nastavena od 20 000 Kč do 500 000 Kč. Doba splatnosti je až 96 měsíců. RPSN se odvíjí od velikosti půjčené částky. Výplata je možná pouze na bankovní účet. Žádat můžete přes internet nebo přímo na pobočce, bez poplatku za zpracování.

Výhody půjčky

Pokud půjčku řádně splatíte dostanete bonus. Bez nutného ručitele a zajištění. Vyřízení půjčky je velmi rychlé a snadné. Velkou výhodou je, že online půjčka je poskytována i pro cizince. Vedené úvěrového účtu je zcela zdarma.

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

Pokud chcete rychlou půjčku získat musíte: Být starší 18-ti let, jsou nutné 2 doklady totožnosti, je nutné doložit svůj příjem. Cizinci musí doložit pas a povolení k trvalému pobytu.

Sberbank působí v České republice od roku 1993. Pokud budete mít nějaké otázky k půjčce kontaktujte: 800 133 444. Co říkáte na tuto rychlou bankovní půjčku vy? Myslíte, že se vyplatí?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *