You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Perfect money půjčka recenze

Perfect money půjčka recenze

Hodnocení půjčky

perfect-money

Perfect money půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Perfect money půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Perfect money půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Perfect money půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Perfect money půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Perfect money půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky

Půjčit si můžete od 1 000 Kč do 8 000 Kč. Na dobu splatnosti 7, 14 a nebo 21 dnů. Momentálně si mohou půjčit jen stávající klienti. Pro nové klienty je služba rychlé půjčky pozastavena, ale na webu uvádějí, že je to jen dočasné.

Výhody půjčky:

půjčka je také vhodná pro důchodce nebo maminky na mateřské dovolené. Jedná se o malou půjčku, kde na konci splatnosti zaplatíte celou částku + nějaký poplatek navíc.

Nevýhody online půjčky:

  • malá doba splatnosti, lze vybrat pouze ze tří období
  • vyšší poplatky

Co musím splňovat, abych mohl půjčku získat?

Získání této půjčky bez doložení příjmu je velmi jednoduché stačí být starší 18-ti let a doložit dva doklady totožnosti. Samozřejmostí je vlastní účet, mobilní telefon a email.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *