You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Net credit půjčka recenze

Net credit půjčka recenze

Hodnocení půjčky

net-credit-pujcka

Net credit půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Net credit půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Net credit půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Net credit půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Net credit půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Net credit půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky

Velikost online půjčky je od 1 500 Kč do 12 000 Kč. Doba splatnosti je od 1 do 30 dnů s možností prodloužení. Výhoda: Půjčka do 15 minut.

Nevýhody:

Bohužel je nutné doložit příjem. Pokud je na vás uvalena exekuce půjčku nezískáte. Při první žádosti můžete žádat pouze o 4 500 Kč. Je nutné ověření účtu, aby bylo jasné, že se jedná o váš účet.

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

  • Musíte být občanem České republiky od 20 do 65 let
  • Nesmí být na vás uvalena exekuce
  • Musíte mít stálý příjem
  • Bankovní účet na vaše jméno
  • mobilní telefon
  • Nesmíte mít dluh u jiné bankovní/nebankovní společnosti

Kontakt v případě jakýchkoli dotazů: 234 093 872

Už jste tuto půjčku vyzkoušeli? Jaké s ní máte zkušenosti? Vyplatí se?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *