You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Turbo půjčka recenze

Turbo půjčka recenze

3.2/5 - (23 votes)

turbo-pujcka-recenzeTurbo půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů. Jak je na tom Turbo půjčka?

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Turbo půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Turbo půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Turbo půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Turbo půjčka poskytovatel

Při výběru Turbo online půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Turbo půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Popis půjčky

Jedná se o nebankovní půjčku až do výše 500 000 Kč. Výhodou je, že mohou žádat i lidé, kteří už mají záznam v registru dlužníků. Ihned na titulní straně naleznete nezávazný formulář. Po jeho vyplnění by jste měli být ihned kontaktováni z jejich call centra o výsledku. Půjčku lze získat do 24 hodin, což je u takovéto velké částky velmi rychlé.

Minimální částka o kterou lze žádat je 10 000 Kč. Doba splatnosti je nastavena na maximální dobu 84 měsíců. U poloviny splátek si můžete snížit splátky až na polovinu.

Další výhodou je, že můžete celou půjčku zdarma vrátit a to do měsíce od jejího získaní.

Nevýhody půjčky

Jednostránkový web nám nepřijde příliš důvěryhodný. Není zde uveden žádný kontakt na infolinku nebo alespoň online chat. Na webu jsme nenašli žádnou kalkulačku ani uvedený příklad při půjčené částce. Není zde uvedeno žádné RPSN..

Vyzkoušeli jste tuto půjčku? Napište nám a podělte se s ostatními.

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *