You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Sim půjčka recenze

Sim půjčka recenze

Rate this post

sim-pujcka

SIM půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Sim půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Sim půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Sim půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Sim půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Sim půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky

Velikost této půjčky je od 1 000 Kč do 11 500 Kč. Na dobu 30 dnů. Což znamená že se jedná o malou půjčku do výplaty. Peníze si můžete nechat poslat na účet nebo formou poštovní poukázky.

Výhody půjčky

Nevýhody půjčky

  • malá splatnost půjčky
  • vysoké úroky

Recenze na SIM půjčka jsou celkem různorodé. Někteří klienty firmu velmi chválí, ale někteří si stěžují na jejich přístup při splácení půjčky. Prý je dost arogantní a urážlivý.. A co vy? Už jste tuto půjčku zkusili? Podělte se s námi o zkušenosti.

Pokud máte na výběr vždy si raději půjčte peníze v rodině nebo od známých. Je nám jasné, že je to mnoho lidem nepříjemné. Poté se snažte využít bankovní společnosti. Pokud vám ani ony nejsou ochotny poskytnout úvěr obraťte se na nebankovní společnosti.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *