You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Mobilpůjčka recenze

Mobilpůjčka recenze

1/5 - (1 vote)

multirent-finance

Mobil půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Mobil půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Mobil půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Mobil půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Mobilpůjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Mobilpůjčky ukončení smlouvy o půjčku.

Recenze rychlé půjčky

První půjčka je zaslána formou poštovní poukázky a to do výše 4 000 Kč. Druhou rychlou půjčku už si můžete nechat vyplatit přímo na účet ve výši 6 000 Kč a u další 8 000 Kč a 10 000 Kč. Tato rychlá půjčka je zajímavou alternativou jak si půjčit peníze pouze přes SMS.

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

Rychlá půjčka je určena pro občany České republiky, kteří mají platný občanský průkaz. Splatnost úvěru je bohužel jen 21 dní, ale dá se za poplatek od 500 – 750 Kč prodloužit o dalších 14 dnů.

Už jste tuto půjčku vyzkoušeli? Pokud ano podělte se svými zkušenostmi s ostatními, ať vědí, zda ji mají také zkusit. Je jasné, že každého může potkat nečekaný výdaj a zrovna nebude mít po ruce žádné peníze, které by mohl použít na zaplacení nájmu nebo účtu za elektřinu. Snažte se každý měsíc něco ušetřit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *