You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Kredia půjčka recenze

Kredia půjčka recenze

Rate this post

kredia-pujcka

Kredia Půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů. A co Kredia půjčka?

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Kredia půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Kredia půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Kredia půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Kredia půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Kredia půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky

Velikost online půjčky je od 1 000 Kč do 10 000 Kč na dobu 15 – 30 dnů s možností prodloužení půjčky. Žádost můžete provést online nebo pomocí SMS.

Výhody rychlé půjčky:

Nevýhody:

  • první půjčka jen do výše 1 000 Kč
  • malá doba splatnosti

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

  • nesmíte mít dluh u jiné společnosti
  • musíte být občanem České republiky
  • musíte být starší 18-ti let

Tato nebankovní půjčka na nás působí celkem příjemně. Veškeré poplatky jsou transparentní a dopředu žádné neplatíte. Pokud máte nějaký dotaz ohledně rychlé půjčky můžete kontaktovat zákaznickou linku na čísle: 910 254 907. Na druhou stranu půjčka je o něco dražší, ale to je na každém t vás, zda si ji vyberete nebo ne.

Jak působí tato půjčka na vás? Už jste ji zkusili? Podělte se o své zkušenosti s námi do komentářů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *