You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Japonská půjčka – vyplatí se?

Japonská půjčka – vyplatí se?

Rate this post

Japonská půjčka

Dalo by se říct, že Japonská půjčka patří mezi novinky v oboru krátkodobých půjček před výplatou, ale faktem je, že tahle služba u nás už nějaký pátek funguje.

Pokud jste minulosti vyzkoušeli půjčku Click Credit, pak věřte, že Japonská půjčka je vlastně to samé jen v novém kabátě. V našem článku se na tuhle službu pro lidi, kteří potřebují rychle půjčit, podíváme podrobněji.

Půjčka až do 10 000 Kč

Na hlavní stránce webu www.JaponskaPujcka.cz můžeme přehledně vidět, kolik půjčují, na jak dlouhou dobu a okamžitě si tam můžete vyplnit žádost o půjčku. Trochu nám tam chybí kalkulačka online půjčky a okamžitý výpočet úroku. Faktem je, že první půjčka je zde zadarmo, ovšem pro stálé klienty, kteří si půjčují opakovaně by se výpočet určitě hodil.

Japonská půjčka kontakty

Podobnou výtku máme také k nedohledatelnosti telefonního kontaktu. Japonská půjčka má sice vlastní zelenou linku, na kterou můžete volat zdarma nonstop, 7 dní v týdnu, 24 hodin denně, ovšem číslo je až na stránce Kontakt, na kterou najdete malý odkaz dole na konci stránky.

Pro všechny, kteří si chtějí na Japonskou půjčku zavolat je číslo 800-300-390.

Sjednání Japonské půjčky online

Abychom mohli recenzi napsat kompletní, museli jsme si tuhle službu samozřejmě vyzkoušet na vlastní kůži. Proto jsme si ve všední den podali žádost o Japonskou půjčku a to v hodnotě 10 000 Kč. Byla to naše první půjčka, tím pádem byl úrok 0% a za půjčení jsme nic neplatili.

První krok – výběr cílové částky

Japonska-pujcka

Druhý krok – vyplnění základních kontaktů (email a mobil – uvádějte vždy pravé!)

japonska-pujcka-online

Třetí krok – údaje z občanské průkazu

Japonska-treti-krok

Čtvrtý krok – vyplnění příjmu a číslo bankovního účtu

Japonska-diskuse

Pátý krok – naskenování občanky

japonska-pujcka-recenze

Šestý krok – vyplnění hesla a dokončení

japonska-pujcka-kontakt

Tohle je vše, co bylo k získání rychlé Japonské půjčky potřeba. Všech 6 kroků, které tu máme oddělené jsou vlastně na jedné stránce a celé vyplnění vám tak zabere ne více než 15 minut. Nejvíce časově náročné bylo naskenování občanského průkazu, jinak vlastně jen vepisujete údaje, které z ná většina z nás nazpaměť.

Možná čekáte ještě nějaké prověřování vašich příjmů, nutnost podpisu smlouvy, výpisy z trejstních rejstříků a podobné záležitosti. Nic takového zde ovšem nebylo potřeba.

Japonská půjčka má totiž vlastní hodnotící systém, takže se napojí na příslušné systémy a informace si prověřují sami.

Jediná věc, kterou bylo ještě nutno provést byl převod ověřovacího poplatku, který je 1 Kč (jako všude jinde). Tento poplatek funguje jako zabezpečení, aby si na vás nikdo nemohl půjčit, pokud to sami nepotvrdíte (právě převodem z vašeho účtu).

Je však nutné zmínit, že účet, ze kterého 1 Kč posíláte je také jediný, od kterého Japonská půjčka splátku přijme, proto si to dobře promyslete.

Jak probíhá splácení Japonské půjčky?

Jak jste si určitě všimli, Japonská půjčka nabízí pouze jednu dobu splatnosti a to 30 dnů. Máte tedy jeden měsíc na to, abyste vypůjčenou částku splatili. My jsme samozřejmě peníze chtěli využívat co nejdéle, takže jsme platbu odeslali zhruba 4-5 dnů před uplynutím splatnosti.

Tato služba ovšem sama posílá upozornění emailem i SMSkou, takže pokud byste se obávali toho, že na splátku zapomenete, nemusíte – připomenou se vám sami.

Je ale vždy lepší nenechávat to na poslední chvíli. Je možné, že budete mít jinou banku než Japonská půjčka a tak může převod trvat třeba i 3 dny a není proto vhodné zbytečně riskovat.

Přesnou částku, kterou máte splatit se dozvíte na svém účtu na webu www.JaponskaPujcka.cz.

My jsme nakonec přeplatili asi 99 Kč a to proto, že jsme si zvolili expresní půjčku, což znamená právě to, že peníze máte na účtě ještě v den, kdy žádost odesíláte.
Vyplnili jsme žádost zhruba v 11 dopoledne a kolem 15 hodiny odpoledne už jsme měli peníze na účtu.

Nejde tedy o podvod?

Ještě předtím, než jsme si podali online žádost o Japonskou půjčku jsem si samozřejmě přečetli recenze a diskuze, abychom náhodou nenarazili na podvod.

Pár komentářů najdete například zde:

http://recenzezdarma.cz/japonska-pujcka-recenze/

http://hodnocenipujcek.cz/recenze/japonska-pujcka/

Jak podle recenzí a diskuzí, tak i podle našich zkušeností a hodnocení rozhodně o podvod nejde, takže tuhle půjčku můžeme všem doporučit.

Japonská půjčka a jejich reklama

Přidejte vaše zkušenosti, názory či dotazy do naší diskuze!

1 Comment

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *