You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Anděl půjčky recenze

Anděl půjčky recenze

Rate this post

andel-pujcka

Anděl půjčky

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů. Jak jsou na tom Anděl půjčky?

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Anděl půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Anděl půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Anděl půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Anděl půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Anděl půjčky ukončení smlouvy o půjčku.

Anděl půjčky praha smíchov radlická

Vlastnosti půjčky

Tato rychlá nebankovní půjčka je rozdělena na: Půjčky pro zaměstnance, půjčky pro důchodce, půjčky pro živnostníky a firmy. Žádat můžete až o 200 000 Kč. Záznam v registru Solus není překážkou. Je dokonce i určena maminkám na mateřské dovolené.

Pokud jste důchodce nebo se nemůžete dostavit na pobočku přijede obchodní zástupce za vámi. Dokládáte pouze: 3 výplatní pásky a občanský průkaz. Důchodci dokládají výměr důchodu.  Pokud jste živnostník nebo máte firmu předkládáte pouze živnostenský list, výpis z účtu a 2 daňová přiznání posuzuje se pouze hrubý obrat nikoli zisk. U půjčky do 30 000 Kč pouze živnostenský list a občanský průkaz.

Stánky jsou trochu nepřehledné, nikde není uvedeno RPSN nebo příklad. A co vy? Už jste zkusili tuto rychlou půjčku? Podělte se i s ostatními, zda se tato nebankovní půjčka vyplatí nebo ne.

Předtím než-li si vezmete půjčku si vše důkladně promyslete a poraďte se s rodinou a blízkými přáteli.

3 Comments

 1. Zdravím a předem se omlouvám,že to se vkládám.Vím,že to sem nepatří,ale na forech a diskuzích o tomhle tématu jsem se moc nedozvěděla a příjemní zrovna nebyli.
  Snad mi tu někdo dobře poradí.
  Jde mi o jednu půjčku…nechci nic velkého.Jen malou částku.jedná se o penizeprolididneska.cz .
  nemáte s tím někdo zkušenost?
  Nepůjčují miliony,ale to já nepotřebuji.Spíš by mě zajímalo jak to tam funguje.
  Předem děkuji za odpovědi a ještě jednou se omlouvám.

 2. Vyzkoušela jsem mnoho půjček a i několikrát naletěla. Ale pak mi kamarádka doporučila http://www.8000bezurocne.cz/ a mohu říct, že jsem byla opravdu spokojená. První půjčku jsem měla bez poplatku a kdykoliv potřebuji rychle peníze navíc tak mi vždy vyjdou vstříc.

 3. Ja mohu z vlastni zkusenosti doporucit u ferratum p2p jak investice tak pujcky. mam s nimi dobrou zkusenost. tady odkaz na vice info https://www.ferratump2p.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *