You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Tommy stachi půjčka recenze

Tommy stachi půjčka recenze

Tommy stachi půjčka recenze
5 (100%) 3 vote[s]

Tommy stachi

Tommy stachi půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů. Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Tommy stachi půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu. I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Tommy stachi půjčka. To, zda se jedná o podvod, anebo Tommy stachi půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí. Při výběru Tommy stachi půjčka určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Tommy stachi půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

TOMMYSTACHI.CZ

Vlastnosti půjčky

Online půjčky od 5 000 Kč do 150 000 Kč. Splatnost je od 12 do 36 měsíců. O výplatu můžete požádat buď na bankovní účet nebo hotově na pobočce. Zažádat si můžete online, telefonicky a nebo přímo na pobočce firmy.

  • půjčka bez ručitele
  • předčasné splavení zdarma

Nevýhody

  • půjčka s náhledem do registru dlužníků
  • nelze prodloužit dobu splácení
  • nutnost doložit příjem

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

  • minimální věk alespoň 21 let
  • trvalý pobyt na území České republiky
  • pravidelný příjem
  • doložení výplatní pásky nebo výpisu z účtu

V případě jakýchkoli dotazů kontaktujte přímo infolinku na čísle: 800 187 187 (zdarma) Stačí vyplnit nezávaznou žádost. Poté budete kontaktováni operátorem o dalším postupu. Už jste tuto půjčku vyzkoušeli? Vyplatí se a nebo je lepší vyzkoušet konkurenci? Podělte se svými zkušenostmi do komentářů. Při půjčování větší částky buďte vždy opatrní a raději si smlouvu pročtěte vícekrát.

ŽÁDAT O PŮJČKU OD SPOLEČNOSTI TOMMY STACHI MŮŽETE NA:

TOMMYSTACHI.CZ

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *