You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Půjčkomat půjčka recenze

Půjčkomat půjčka recenze

Hodnocení půjčky

pujckomat-recenze

Půjčkomat půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Půjčkomat půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Půjčkomat.

To, zda se jedná o podvod, anebo půjčka od Půjčkomat produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Půjčkomat půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Půjčkomat  půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky

Při první půjčce si můžete zažádat až o 10 000 Kč na 31 dnů. Po zaplacení prvního úvěru můžete požádat o 12 000 Kč a částka se neustále zvyšuje až do 22 000 Kč, ale to musíte mít splaceno už 8 úvěrů.

Výhody půjčky

Nevýhody

  • půjčka s nahlížením do registru dlužníků
  • malá splatnost půjčky
  • pouze je splátka na konci

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

  • musíte být občanem České republiky
  • bankovní účet na své jméno
  • nesmíte dlužit u jiné společnosti

Pokud máte jakýkoli dotaz ohledně online půjčky můžete se obrátit na zákaznickou podporu na čísle: 236 040 404.

Už jste tuto půjčku vyzkoušeli? Vyplatí se? Podělte se svými zkušenostmi s ostatními.

Při výběru úvěru buďte opatrní a nenechte se opít rohlíkem. Není nic horšího, než se dostat do dluhové pasti, z které je velmi těžké se dostat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *