You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Profi credit půjčka recenze

Profi credit půjčka recenze

Profi credit půjčka recenze
5 (100%) 1 vote

profi-credit-pujcka

Profi Credit půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Profi credit půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Profi credit půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Profi credit půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Profi credit půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Profi credit půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky

Tato rychlá půjčka je velmi známá z televize a reklam na ulici. Nabízí nám dvě varianty půjčky a to: Osobní půjčka od 10 000 do 166 000 Kč. Se splatností 12 až 60 měsíců. Při řádném splácení se můžete těšit na výhody ve formě vrácení peněz.

Druhou variantou je podnikatelská půjčka a to do výše až 200 000 Kč. Nezkoumají podnikatelský záměr ani zisk.

Zažádat si můžete online nebo telefonicky na čísle: 800 166 000

Výhody půjčky

Nevýhody půjčky

 • půjčka s doložením příjmu

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

 • pravidelný měsíční příjem
 • nesmíte mít dluh u jiné společnosti
 • musíte být občanem České republiky
 • minimální věk alespoň 18 let
 • zřízení inkasa

Už jste tuto půjčku vyzkoušeli? Co na ni říkáte, vyplatí se a nebo je lepší vyzkoušet nějakou jinou? Podělte se s námi o vaše poznatky do komentářů.

3 komentáře

 1. Tak třeba moje zkušenost je tak nějak nijaká, půjčili, řádně splácím, žádné zázraky, žádné pohromy, o všem se dobře vedela do předu, úroky, sankce atd

 2. Dobrý den

  Tak jsem po 4 letech splatili pujcku u nic, jako zaplatili jsme dost navíc, ale zas na druhou stranu před podpisem smlouvy jsme moc dobře vedeli do čeho jdeme.
  Jsem ráda že to mám z krku, už nikdy více dluhy,

  Daniela

 3. já sem spokojená, jejich zástupce fajn chlápek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *