You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Nova credit půjčka recenze

Nova credit půjčka recenze

Nova credit půjčka recenze
2.5 (50%) 6 vote[s]

nova-credit-pujcka

Nova Credit

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů. Nova credit je jednou z nich.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Nova credit online půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Nova credit půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Nova credit rychlá půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Nova credit půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Nova credit půjčky ukončení smlouvy o půjčku.

Půjčka pro živnostníky

O půjčku mohou žádat i živnostníci a začínající podnikatelé. Půjčka pro živnostníky je až do výše 30 000 Kč na maximální dobu splatnosti 12 měsíců. Výhodou je, že k vyplnění formuláře nepotřebujete žádný osobní doklad, což dělá půjčku velmi rychlou. V případě, že nebudete schopni splatit půjčku v požadovaném termínu můžete si ji prodloužit až o tři týdny. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Kolik přeplatíte vidíte ihned na titulní straně poskytovatele.

Pokud si nebudete vědět s něčím rady můžete se obrátit na zákaznickou linku, která je vám k dispozici každý všední den od 8:30 – 17:00. O víkendu přijímají pouze žádosti informováni budete ihned v pondělí. Také se můžete přihlásit do zabezpečené klientské zony.  Stránky působí velmi jednoduše a přehledně, což nás mile překvapilo. Celý postup jak půjčku získat naleznete také přímo na stránkách. Za nás doporučujeme půjčku vyzkoušet.

5 komentářů

  1. Se společností Nova credit jsem spokojen.Chybi rychle jednáni ze strany společnosti jinak půjčku poskytmou vše vyřizuje pouze přes internet na zákaznické lince vám nemohou půjčlu poskytnout.Jinak v celku solidmi mohi doporučit. http://www.novacredit.cz

  2. Tuhle pujcku mohu jedine doporucit.zadne skryte poplatky a fer jednani.vse funguje 100% online.davam palec nahoru:-)

  3. S půjčkou novacredit nejsem vůbec spokojený na mém profilů mi půjčku schválily ale peníze jsem na účet obdržel to jsem se ale dozvěděl z výpisu účtu půjčku sem zaplatil za 3 dny po schválení ten den mě blokly a teď nereagují

  4. dobry den,Novacredit jsou flinkove,telefony zvedaj jen když nahodou neprijemna pani ma zrovna chut.pišou že rychle prevody penez,jen asi ve snu.platby trvaji 2 až 3 dny i presto že mate spořitelnu.jestli nahou se ozvede že je to trosku nestandartni,okamžite vas bloknout.takže nepujčovat

  5. S NOVA CREDIT jsem spokojená, peníze byly ještě ten den na účtu, vše proběhlo bez problémů. Dopředu jsem věděla, kolik zaplatím. Takže za mě ano!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *