You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Kredito24 půjčka recenze

Kredito24 půjčka recenze

Hodnocení půjčky

kredito24-pujcka

Kredito24 půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Kredito24 půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Kredito24 půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Kredito24 půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Kredito24 půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Kredito24 půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky

Velikost této půjčky je od 1 000 Kč do 15 000. Na jeden měsíc. Noví klienti mohli žádat jen o 5 000 Kč, ale nyní je výše navýšena na 8 500 Kč. Výplata je možná pouze na bankovní účet žadatele.

Výhody online půjčky:

Nevýhody půjčky:

  • malá doba splatnosti
  • půjčku je nutné splatit do jednoho měsíce
  • půjčka je s náhledem do registru dlužníků

Co musím splňovat, abych půjčku získal?

  • Věk mezi 18-ti až 65-ti lety
  • České občanství a trvalý pobyt v České republice
  • bankovní účet na vaše jméno
  • telefon
  • nesmíte mít záznam v registru dlužníků

Na tuto firmu jsme našli mnoho negativních zkušeností. Klienti si stěžují, že neodpovídají nebo jsou nečiní. A co vy? Máte s kredito 24 půjčka jiné zkušenosti? Napište nám do komentářů a podělte se s námi vy. Při výběru půjčky buďte vždy opatrní a nenechte se zbytečně nachytat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *