You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Cetelem půjčka recenze

Cetelem půjčka recenze

Hodnocení půjčky

cetelem-pujcka-recenze

Cetelem půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů. A co Cetelem půjčka?

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Cetelem půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Cetelem půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Cetelem půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Cetelem půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Cetelem půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky:

Cetelem je nebankovní půjčka, velmi variabilní a to od 20 000 Kč až do 1 000 000 Kč. Můžete zde, získat konsolidaci půjček a nebo si vypůjčit na nové bydlení. Doba splatnosti je 6 až 84 měsíců. Úrok je nastaven již od 5,9% ročně. Za sjednání a vedení půjčky neplatíte žádné poplatky.

Pokud máte jakékoli otázky ohledně půjčky nebo konsolidace můžete se obrátit na zákaznickou linku na čísle: 257 080 080. 

Co musím splňovat, abych mohl půjčku získat?

  • především musíte být občanem České republiky
  • vlastní bankovní účet u banky,která působí v ČR
  • je nutné potvrzení o výši příjmu
  • kopie bankovního výpisu za poslední měsíc
  • kopie občanského průkazu a nějakého druhého dokladu (řidičský průkaz nebo pas)

O půjčku si můžete zažádat online nebo přímo na pobočce Cetelem. Tento poskytovatelem také zajišťuje nákupy na splátky, které jsou čím dál více populární.

Recenze na tuto půjčku jsou velmi různorodé, někteří lidé ji velmi chválí někteří mají velmi špatné zkušenosti. A co vy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *