You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Best půjčka recenze

Best půjčka recenze

Hodnocení půjčky

best-pujcka-recenzeBest půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Best půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Best půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Best půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Best půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Best půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky

Tato nebankovní půjčka je od 500 Kč až do 170 00 Kč. Na stránkách se chlubí velkým procentem schválení. Délka splatnosti je 84 měsíců. Peníze jsou poslány ihned po schválení žádosti.

Na webu uvádějí, že půjčují do 170 000 Kč, ale při vyplňování formuláře j0 online půjčka od 4 000 Kč do 250 000 Kč, což je trochu matoucí.. Na druhou stranu je formulář velmi krátký a neobsahuje žádné osobní informace jako je číslo op a rodné číslo.

Po vyplnění nezávazného formuláře budete kontaktováni zaměstnancem této firmy. V případě dotazů můžete kontaktovat zástupce na čísle: 800 115 555. 

Bohužel jsme nenašli na webu žádnou kalkulačku splátek ani nic podobného.

Už jste tuto rychlou půjčku vyzkoušeli? Jste s ní spokojeni? Napište nám do komentářů svou zkušenost a případné připomínky.

Při výběru půjčky buďte vždy opatrní. Nikdy nepodepisujte smlouvu, které dostatečně nerozumíte. Nebojte si k podpisu zavolat odborníka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *