You are here: Home » Recenze půjček a úvěrů » Benefi Praha

Benefi Praha

Hodnocení půjčky

benefi-pujcka

Půjčka Benefi Praha

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Benefi půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Benefi půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Benefi půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Benefi půjčky určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Benefi půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Vlastnosti půjčky Benefi Praha

Mile nás překvapil velmi příjemný a přehledný web. V případě jakýchkoli dotazů můžete kontaktovat infolinku na čísle: 844 841 841 od pondělí do pátku od 9:00 – 17:00.

Půjčit si můžete až 250 000 Kč na 12 až 60 měsíců.

  • Bez skrytých poplatků
  • Půjčka se vám nezamlouvá? Bezúročně ji můžete vrátit do 30 dnů
  • Rychlá půjčka je bez ručitele
  • Předčasné splacení zcela zdarma
  • Nemusíte nikam chodit, celou žádost vyplníte za 5 minut

Staňte se investorem

Na Benefi se můžete stát i investorem. Co to znamená? Budete půjčovat ostatním lidem a získávat zhodnocení, které je až přes 12% ročně. Rozložte si riziko do jednotlivých půjček. Rychlé půjčky jsou formou aukce. P2P půjčky jsou velmi zajímavým zpestřením, rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

Online půjčky mohou pomoci mnoha lidem v nouzi. Možná právě vy potřebujete peníze na rekonstrukci domu, bytu a nebo peníze na rozvoj svého podnikání. Vždy buďte opatrní, ať se zbytečně nedostanete do dluhové pasti. Není půjčka jako půjčka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *