You are here: Home » Krátkodobé SMS půjčky do 5000 » Acema credit půjčka recenze

Acema credit půjčka recenze

Hodnocení půjčky

Acema credit půjčka

Vybrat si v dnešní době vhodnou půjčku nemusí být vždy snadné. Jak mezi bankami, tak i mezi nebankovními společnostmi je velká konkurence a působí zde mnoho subjektů.

Část z nich navíc často jedná podvodně nebo mají téměř lichvářské nabídky. Pokud vás zajímá, mezi jaké firmy patří Acema credit půjčka, pak si určitě přečtěte recenze a hodnocení na tuto firmu.

I v případě, že máte s touto firmou zkušenost se tyto stránky hodí – můžete zde přidat svojí recenzi a vyjádřit tak hodnocení k půjčce od firmy Acema credit půjčka.

To, zda se jedná o podvod, anebo Acema credit půjčka produktem, který bychom vám doporučili se mnohdy těžko určuje a proto se nám každá pomoc a zpětná vazba od vás, návštěvníků, hodí.

Při výběru Acema credit půjčka určitě sledujte výši RPSN a také výši úroku či koncového poplatku u splácení půjčky. Zjistěte si také, jaké jsou podmínky v případě zrušení Acema credit půjčky a ukončení smlouvy o půjčku.

Půjčka ihned

V roce 2016 bylo v České republice více než 50 000 subjektů, kteří půjčovali peníze. V tom, aby se čert vyznal, nemyslíte? Nyní bude vše jinak. Počet poskytovatelů půjček by se měl rapidně snížit. Proč? Mění se celá řada zákonů a to postihuje i nebankovní půjčky. Dříve částky do 5 000 Kč mohl mohl půjčovat, téměř každý, kdo měl živnostenský list. Nyní, když budete chtít být poskytovatelem nebo setrvat v tomto segmentu budete muset mít povolení od ČNB a dát dohromady minimálně 20 000 000 Kč. Což bude pro malé firmy likvidující a budou muset ukončit činnost. Možná to odstraní několik nepoctivců, ale určitě budou mezi nimi i ti, kteří dělali vše férově. Na českém trhu by měli zůstat jen ti velcí hráči kteří si budou moci dovolit zaplatit takto drahé povolení.

Co si o tom myslíte vy? Napište nám do komentářů.

2 komentáře

  1. Potřeboval jsem asi 500tis na vyplacení manželky při rozvodu. Banka bohužel nepřipadala v úvahu, protože pracuji jako číšník a oficiální příjmy prostě na půjčku nemám. Acema příjmy nepotřebovala, schválili mě i bez toho. Proces na mě možná trochu složitější, ale jinak peníze jsem měl vcelku rychle.

  2. Já sem od nich taky měla půjčku a moc dobře už před podpisem sem veděla, co mě to bude stát a jaký jsou podmínky, musíte počítat že je to nebankovka a podle toho se taky chovat, ono pujčit si, pak nesplácet a nechat si naskákak úroky je děsně lehký. Acema není lichva, je to jen nebankovka, která pučí i těm, kterým už nikdo nepůčí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *